روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - محمد مومنی: احترام متقابلی بین مدیریت و مجیدی بود؛ کارگزار در فصل جدید تغییر خواهد کرد" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - محمد مومنی: احترام متقابلی بین مدیریت و مجیدی بود؛ کارگزار در فصل جدید تغییر خواهد کرد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) گفت: قران حواندن فرهاد درس بزرگی به ما داد، این کار مجیدی، مودت و دوستی بین هیات مدیره و خودش را افزایش داد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) گفت: قران حواندن فرهاد درس بزرگی به ما داد، این کار مجیدی، مودت و دوستی بین هیات مدیره و خودش را افزایش داد.به گزارش استقلال نیوز، محمد مومنی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) در گفت وگو با تسنیم، درباره جلسه شب گذشته اعضای هیات مدیره استقلال که با حضور فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال برگزار شد، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:* جلسه هیات مدیره با حضور مجیدی؟در این جلسه کسی دنبال «منم منم» گفتن نبود و همه «ما» بودیم. جلسه بسیار دوستانه و در فضای صمیمی برگزار شد، جلسه ای که سرمربی استقلال حضور داشت و هم اعضای هیات مدیره صحبت هایش را شنیدند، هم او صحبت های ما را. احترام متقابلی بین یکدیگر بود.نکته جالب شروع جلسه، تلاوت آیه های قرآن توسط فرهاد مجیدی بود. او با این کار اعضای هیات مدیره را تحت تأثیر خودش قرار داد. او نه فقط یک آیه، بلکه چند آیه قرآنی را به صورت حفظ خواند. این مسئله باعث افتخار من است که روزی با او هم بازی بودم. مجیدی به ما درس بزرگی داد که نگاه های مان را نسبت به یکدیگر تغییر دهیم. از کار مجیدی تعجب کردم و فکر نمی کردم کسی مثل او با آن فیزیک و استایلی که دارد این گونه درس بزرگی بدهد و نشان دهد چقدر در رابطه با افراد اشتباه می کنیم. این کار مجیدی، مودت و دوستی بین هیات مدیره و خودش را افزایش داد.جلسه با صحبت های پرویز مظلومی شروع شد و بیشتر اظهارات افراد حمایت از مجیدی بود. گزارشی که مدیرعامل باشگاه ارائه کرد، امیدوار کننده بود. برخی ها گفتند چرا در این مدت اتفاقی نیفتاده است اما در رابطه با زیر ساخت ها اتفاقات بسیار خوبی با جلساتی که مدیرعامل باشگاه برگزار کرده، افتاده است. مشکل زمین تمرین هم به زودی حل خواهد شد. بیشتر زمین ها زیر کشت رفته اند و مجیدی هم توجیه شد. قرار است از سه مجموعه صنایع دفاع، دستگردی و نفت تهرانسر یک مجموعه به عنوان محل برگزاری تمرینات انتخاب شود.* وضعیت همکاری باشگاه استقلال با کارگزار فصل گذشته؟کارگزار فصل گذشته امسال نخواهد بود. به زودی گزارشی از سوی باشگاه ارائه می شود که جالب خواهد بود. کارگزار به تعهداتش عمل نکرده است و معاونت حقوقی باشگاه باید بیشتر روی این مسئله توجه کند. در این قرارداد، حق استقلال تضییع شده است. در قرارداد بین کارگزار و استقلال، کارگزار بیشتر از مبلغی که به استقلال داده سود کرده است. پای خیلی ها این وسط قرار دارد و سودهایی کرده اند که معاونت حقوقی باشگاه پیگیر آن است.* پایان کار باشگاه استقلال برای کسب مجوز حرفه ای؟ در این رابطه گزارشی داده شد و گفتند آماده است. دوستان در معاونت باشگاه از جمله آقای نصیری تلاش کردند تا کار سه ماهه در 5 روز انجام شود تا مشکلی بابت باشگاه استقلال وجود نداشته باشد.اخبار رسمی استقلال مطالب مرتبط:جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور مجیدی برگزار شد / رئیس، نایب رئیس و دبیر انتخاب شدند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - محمد مومنی: احترام متقابلی بین مدیریت و مجیدی بود؛ کارگزار در فصل جدید تغییر خواهد کرد از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×