روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - حسین حیدری در گفت و گو با استقلال نیوز: دوست داشتم به استقلال برگردم؛ تارتار به من گفت از قیافه‌ات خوشم نمی‌آید، به تو بازی نمی‌دهم!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - حسین حیدری در گفت و گو با استقلال نیوز: دوست داشتم به استقلال برگردم؛ تارتار به من گفت از قیافه‌ات خوشم نمی‌آید، به تو بازی نمی‌دهم!

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: خیلی راحت یک سال فوتبالی و جوانی من در پیکان سوخت، چون مهدی تارتار از قیافه من خوشش نمی آمد!

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: خیلی راحت یک سال فوتبالی و جوانی من در پیکان سوخت، چون مهدی تارتار از قیافه من خوشش نمی آمد!به گزارش استقلال نیوز، حسین حیدری بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال(تاج) فصل گذشته به عنوان پدیده لیگ یک از قشقایی شیراز به تیم لیگ برتری پیکان پیوسته بود که متاسفانه پس از تغییر سرمربی این تیم، شرایط دشواری را تجربه کرد.حیدری که این فصل از استقلال هم پیشنهاد دارد، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری استقلال نیوز در خصوص رفتار عجیب مهدی تارتار با خود و شرایط عجیبش در این تیم، فسخ قرارداد با باشگاه پیکان و آینده فوتبالی خود صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:* فصل گذشته به عنوان پدیده لیگ یک به پیکان پیوستید، اما گویا مشکلاتی برای شما در این تیم پیش آمد!دو فصل قبل در تیم قشقایی شیراز در لیگ یک عملکرد خوبی از خود ارائه کردم و به عنوان یکی از پدیده های این لیگ انتخاب شدم.در ابتدای فصل قبل پس از صحبت با آقای عبدالله ویسی که سرمربی وقت پیکان بود و به خواست او به این تیم پیوستم. اما ایشان هفته اول با مدیریت باشگاه به مشکل خورد و جدا شد تا آقای مهدی تارتار به عنوان سرمربی جدید انتخاب شود.هفته اول با نفت آبادان بازی داشتیم که در آن بازی به میدان رفتم. متاسفانه بعد از آن مصدومیت و کرونا باعث شد تا نیم فصل را از دست بدهم. در نیم فصل دو پیشنهاد خوب هم داشتم اما باشگاه پیکان با جدایی من مخالفت کرد.بنابراین سخت تمرین کردم و جنگیدم تا دوباره برای پیکان بازی کنم.علیرغم اینکه خوب تمرین می کردم، بسیار آماده بودم و در بازی های دوستانه هم عملکرد خوبی داشتم اما سرمربی در لیگ به من بازی نمی داد!چرا!؟ با آقای تارتار صحبت کردم و به او گفتم مشکلتان با من چیست و چرا مرا بازی نمی دهید؟او هم خیلی جدی در چشمان من نگاه کرد و گفت از قیافه ات خوشم نمی آید! و الان هم که تو را در تیمم می بینم بسیار ناراحتم! این حرف های او برایم بسیار سخت و سنگین بود. به او گفتم من در نیم فصل پیشنهاد داشتم و می خواستم جدا شوم، پس چرا اجازه جدایی ندادید؟ آقای تارتار در پاسخ گفت اینطور شد دیگر! و در نیم فصل دوم به من بازی نداد و حتی هیچگاه اسم من در لیست تیم هم قرار نگرفت.برای خودم و دوستانم هم سوال است! من از لحاظ فنی در تمرینات خوب کار می کردم و حتی مدیرعامل باشگاه هم از سرمربی خواست تا به من بازی بدهد اما تارتار بدتر با من لج کرد.شاید یک دلیل همین باشد و دلیل دوم هم می تواند استقلالی بودن من باشد! چون من سخت پیگیر استقلال بودم و به وضعیت این تیم واکنش نشان می دادم. من و شاهین طاهرخانی دو بازیکن استقلالی تیم پیکان بودیم. تارتار به شاهین هم تا نیم فصل بازی نداد اما او در نیم فصل جدا شد و به نساجی پیوست اما برایم عجیب است چرا نگذاشتند من جدا شوم.مگر مربیگری به این صورت است که شما از قیافه یک نفر خوشت نیاید، به او بازی ندهی؟! مگر خوردن حق یک نفر به همین راحتی است؟من فصل قبل در لیگ یک با آن شرایط سخت و امکانات تیم قشقایی زحمت کشیدم تا خودم را نشان بدهم و دوباره به لیگ برتر برگردم شما به خاطر اینکه از قیافه من خوشت نمی آید یا اینکه مدیرعامل از من حمایت کرد و یا اینکه استقلالی بودم، تمام زحمات من را به باد بدهی؟خیلی راحت یک سال فوتبالی و جوانی من در پیکان سوخت، چون تارتار از قیافه من خوشش نمی آمد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - حسین حیدری در گفت و گو با استقلال نیوز: دوست داشتم به استقلال برگردم؛ تارتار به من گفت از قیافه‌ات خوشم نمی‌آید، به تو بازی نمی‌دهم! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×