روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - قابل توجه وطن فروش خود فروخته؛ استقلال از ساده ترین امکانات محروم است" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - قابل توجه وطن فروش خود فروخته؛ استقلال از ساده ترین امکانات محروم است

چگونه باید از استقلالی که از ساده ترین امکانات محروم است انتظار معجزه داشت؟

چگونه باید از استقلالی که از ساده ترین امکانات محروم است انتظار معجزه داشت؟به گزارش استقلال نیوز، تصاویری که از زمین تمرین این روزهای استقلال (مجموعه خیریه عمل) منتشر می شود نشان می دهد که چگونه دولت پیشین، شأن و جایگاه باشگاه استقلال را هدف قرار داده و به دنبال نابودی این باشگاه مردمی بود. استقلال به دلیل کیفیت بد مجموعه انقلاب به ناچار زمین تمرین جدیدی را در نظر گرفت که وضعیت زمین خیریه عمل هم آنقدر افتضاح است که صدای مربی تیم دسته یکی خیبر خرم آباد (حریف تدارکاتی استقلال) را نیز در آورد!حتی تیم ملوان بندر انزلی که قرار بود حریف تدارکاتی آبی پوشان شود از ترس مصدومیت بازیکنانش قید این بازی دوستانه را زد!با این شرایط باید تصور کرد کیفیت مجموعه انقلاب چگونه بوده است که استقلالی ها از شر آن به زمین افتضاح فعلی دل بسته اند!کمبود امکانات اولیه بزرگترین چالش این سالهای استقلال بوده است و با این وجود انتظار موفقیت از کادرفنی واقعا خواسته ای نابجا است. خود فروختگان وطن فروش که این روزها در جبهه دشمنان استقلال عقده گشایی می کنند، گویی چشمانشان کور و وجدانشان مریض است و وضعیت نابرابر استقلال در قیاس با تیم های دیگر را نمی بینند!البته هیچ وقت نباید از کسانی که دیروز کشورشان را به دشمنان فروخته اند انتظار داشته باشیم امروز استقلال را به این سادگی نفروشند؟ چنین افراد معلوم الحال و یاوه گویی را فقط باید به مصاحبه کرمانی مقدم، مربی خیبر خرم آباد که پیشکسوت تیم رقیب محسوب می شود حواله کرد تا دیگر به دنبال خودنمایی های مجازی نباشند.به گزارش استقلال نیوز، اگر ما به جرم ایستادن مقابل یاوه گویان، ارتش فحاش قلمداد می شویم بسی برایمان افتخار است تا اینکه نانمان را بر کاسه دلارهای ال سعود بمالیم.خبرگزاری رسمی استقلالمطالب مرتبط:دیدار تدارکاتی استقلال و خیبر خرم آباد/ برتری دقیقه نودی شاگردان مجیدی مقابل تیم خرم آبادی !

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - قابل توجه وطن فروش خود فروخته؛ استقلال از ساده ترین امکانات محروم است از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×