روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - اکبر کارگرجم در گفت و گو با استقلال نیوز: مهم نتیجه بود که بدست آمد؛ تیم‌های عربی نسبت به قدیم ضعیف‌تر شده‌اند" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - اکبر کارگرجم در گفت و گو با استقلال نیوز: مهم نتیجه بود که بدست آمد؛ تیم‌های عربی نسبت به قدیم ضعیف‌تر شده‌اند

پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال و تاج گفت: استفاده از کمک داور ویدئویی می تواند کمک زیادی به داوری ایران کند و شائبه هایی که در خصوص داوری وجود دارد را از بین ببرد.

پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال و تاج گفت: استفاده از کمک داور ویدئویی می تواند کمک زیادی به داوری ایران کند و شائبه هایی که در خصوص داوری وجود دارد را از بین ببرد.اکبر کارگرجم پیشکسوت باشگاه استقلال و تاج در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری استقلال نیوزدر خصوص پیروزی دیشب تیم ملی ایران مقابل امارات صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:* بازی تیم ملی ایران و امارات چطور دیدید؟بازی خوبی بود که با یک نتیجه خوب هم همراه شد. امارات آن طور که فکر می کردیم خوب بازی نکرد و تیم قدرتمندی نشان نداد منتها بچه های ما هم انگار اماراتی ها را دست کم گرفته بودند و آن بازی همیشگی خود را ارائه نکردند. اما در مجموع مهم نتیجه بود که خوشبختانه بدست آمد.* با این پیروزی، شرایط بسیار خوبی برای صعود به جام جهانی داریم..بله، ما سه بازی انجام دادیم و ۹ امتیار به دست آوردیم و تیم دوم هم کره جنوبی است که ۷ امتیاز دارد و باقی تیم ها ۲ یا یک امتیازی هستند. اگر سه شنبه در ورزشگاه آزادی کره جنوبی را ببریم صعودمان تا حدود زیادی به جام جهانی قطعی می شود.امیدوارم بازیکنانمان با تمرکز مقابل کره جنوبی قرار بگیرند چون بازی سختی با این تیم داریم.* دیشب VAR نقش مهمی در پیروزی تیم ملی داشت..بله، ابتدا داور دفاع ما را اخراج کرد و یک خطا چسبیده به محوطه جریمه برای امارات گرفت اما VAR چک کرد و پس از چند دقیقه آفساید بازیکن امارات اعلام شد و داور هم کارت قرمز خود را پس گرفت.اگر ما ده نفره می شدیم، نتیجه بازی صفر بر صفر بود نزدیک ۳۵ دقیقه باید ده نفره در زمین امارات بازی می کردیم که کار بسیار سختی بود و شاید نتیجه دیگری رقم می خورد. به نظر من کمک داور ویدئویی و تکنولوژی کمک زیادی به تیم ملی کرد و این بار شانس با ما یار بود.* خیلی ها معتقدند باید از VAR در لیگ ایران هم استفاده شود، نظر شما چیست؟بله، به نظر من از VAR باید در لیگ هم استفاده شود. درست است که اشتباه داوری جزیی از فوتبال است، اما استفاده از کمک داور ویدئویی می تواند کمک زیادی به داوری ایران کند و شائبه هایی که در خصوص داوری وجود دارد را از بین ببرد.* تیم های عربی ضعیف شده اند یا اینکه تیم ملی ما بسیار قوی است؟در آن زمان که ما بازی می کردیم تیم ملی بسیار قدرتمندی داشتیم و هم از نظر فنی و هم تاکتیکی و هم بازیکن تیم فوق العاده ای بودیم.به نظر من تیم های عربی در گذشته قوی تر از حال بودند مثل تیم ملی کویت، امارات، بحرین و.. که الان نسبت به قبل بسیار ضعیف شده اند.اخبار اختصاصی استقلال نیوزاخبار تیم ملیسایت خبری هواداران استقلال مطالب مرتبط:انتخابی جام جهانی 2022 قطر/ با پیروزی مقابل امارات جام جهانی نزدیک تر از همیشه؛ این بار VAR با ایران یار بود!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - اکبر کارگرجم در گفت و گو با استقلال نیوز: مهم نتیجه بود که بدست آمد؛ تیم‌های عربی نسبت به قدیم ضعیف‌تر شده‌اند از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×