روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - قداستی که در خطر است؛ آقای فنونی زاده همچنان برایمان مهدی آرپی‌جی بمان!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - قداستی که در خطر است؛ آقای فنونی زاده همچنان برایمان مهدی آرپی‌جی بمان!

مشکلات فراوان باشگاه استقلال در دوران مدیران پیشین باعث شد که خیلی از پیشکسوتان به ناچار به مسائل ریز و درشت مدیریتی ورود کنند و جایگاه خود را تنزل بدهند.

مشکلات فراوان باشگاه استقلال در دوران مدیران پیشین باعث شد که خیلی از پیشکسوتان به ناچار به مسائل ریز و درشت مدیریتی ورود کنند و جایگاه خود را تنزل بدهند.به گزارش استقلال نیوز، مهدی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) از آن دسته بزرگانی است که سالها برای استقلال و پیراهن آن تلاش کرد و یکی از محبوب ترین پیشکسوتان استقلال است. چند روز پیش پستی از مهدی فنونی زاده، پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال منتشر شد که در پی آن به هواداران وعده داده بود که مراحل بازگشت یکی از بازیکنان تیم امید به آکادمی و تیم بزرگسالان استقلال را فراهم خواهد کرد.در اینکه پیشکسوتان ما دغدغه ناراحتی و دلخوری هواداران را دارند بسیار رفتاری پسندیده و قابل تحسین است اما جایگاه و بزرگی این افراد نباید آسیب ببیند.مهدی فنونی زاده که سابقه قهرمانی در آسیا و سومین بازیکن برتر قاره کهن را در کارنامه دارد نباید شان و جایگاه خود را اینگونه پایین بیاورد و اینگونه مسائل را میشود در خفا و به صورت مشورتی به مسئولین باشگاه اطلاع داد و اعلام آن در فضای مجازی قداست و جایگاه این بزرگان را نشانه می گیرد.یک بازیکن امید باید آرزوی گرفتن عکس با چنین بزرگانی را داشته باشد نه اینکه پیشکسوتان به دنبال راضی کردن یک بازیکن رده آکادمی باشند.بزرگان استقلال همچون جباری،فنونی زاده، فریبا، عبداللهی،نوری، رجبی و ... همگی سرمایه های استقلال هستند و باید در این روزهای که فضای مسموم مجازی به هیچکس رحم نمی کند از آنها مراقبت کرد آنها سالها برای بالا بردن پرچم باشگاه بزرگ استقلال زحمات فراوان کشیده اند. آقای فنونی زاده لطفا همچنان برایمان بزرگی کن و بزرگ بمان... اخبار استقلال مطالب مرتبط:قابل توجه وطن فروش خود فروخته؛ استقلال از ساده ترین امکانات محروم است

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - قداستی که در خطر است؛ آقای فنونی زاده همچنان برایمان مهدی آرپی‌جی بمان! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×