روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - آرش برهانی: تمدید 3 ساله قرارداد مجیدی بسیار سیاستمدارانه و متفکرانه بود؛ فرهاد چاره‌ای جز کسب قهرمانی ندارد" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - آرش برهانی: تمدید 3 ساله قرارداد مجیدی بسیار سیاستمدارانه و متفکرانه بود؛ فرهاد چاره‌ای جز کسب قهرمانی ندارد

سرمربی تیم فوتبال امید استقلال(تاج) گفت: امیدوارم مصطفی آجورلو بتواند با بررسی و شناخت از مشکلاتی که در این باشگاه موجود است، ثبات موفقی را در دوران حضورش ایجاد کند.

سرمربی تیم فوتبال امید استقلال(تاج) گفت: امیدوارم مصطفی آجورلو بتواند با بررسی و شناخت از مشکلاتی که در این باشگاه موجود است، ثبات موفقی را در دوران حضورش ایجاد کند.به گزارشاستقلال نیوز، آرش برهانی سرمربی تیم فوتبال امید استقلال(تاج) در گفتگو با ایلنا، درخصوص شرایط تیم استقلال، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:* شرایط تیم را چطور ارزیابی می کنید؟تصمیماتی که آجورلو در بدو ورودش به استقلال به صورت فوری گرفت، ناشی از مطالعه او در خصوص شرایط تیم و شناخت خوبی بود که از وضعیت موجود داشت. مدیرعامل جدید می دانست برای بازگشت آرامش نسبی باید تصمیماتی در راستای آرامش خاطر مجیدی بگیرد و خیلی فوری این اقدامات را انجام داد. با حمایتی که آجورلو از مجیدی انجام داد و تصمیماتی گرفت که موجب رضایت خاطر او شد، چاره ای جز کسب بهترین نتایج را برای مجیدی نگذاشت.* انتظارات از کادرفنی بالا رفته است.مجیدی در مقاطع قبلی که سرمربی استقلال می شد گلایه اش از این بود که تیم را خودش نبسته است. حالا او تیم را خودش بسته و ظاهراً هماهنگی خوبی هم بین او و مدیرعامل وجود دارد تا جایی که اولین تصمیمات مدیرعامل همگی مطابق میل او باشد؛ پس مجیدی این تیم را قهرمان کند تا هواداران هم از عملکرد او رضایت کامل داشته باشند.* تمدید قرارداد بلندمدت سرمربی را چگونه بررسی می کنید؟اقدام آجورلو در حمایت از سرمربی و تمدید ۳ ساله قرارداد مجیدی بسیار سیاستمدارانه و متفکرانه بود. همانطور که می دانید موفقیت یا عدم موفقیت یک سرمربی بستگی به همت، درایت و کاردانی او دارد و حمایت های مدیریتی که در تمام دنیا معمول است، به بینش بالا و تجربه مدیریتی مدیران معطوف می شود.* استقلال با مدیریت جدید می تواند به موفقیت دست پیدا کند؟آجرلو کارنامه مدیریتی خوبی در رزومه خود دارد. استقلال به دنبال یک آدم دلسوز است؛ آجرلو هم این موضوع را درک می کند که ۳۰ میلیون هوادار به دنبال نتیجه تیمشان هستند. از حالا نمی توان گفت او موفق عمل می کند یا نه، مدیرعامل به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و نیاز به کمک وزارت ورزش دارد. اگر آجرلو با عزم و اراده و انگیزه باشد اتفاق های خوبی رخ می دهد.* عملکرد تیم در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟امیدوارم تا زمان باقی مانده سایر خواسته های مجیدی برطرف شود و استقلال لیگ جدید را پرقدرت شروع کند. فکر می کنم اگر استقلال شکل خوبی بگیرد و روی ریل بیفتد اتفاقات خوبی رقم می خورد. اگر استقلال هم مانند گل گهر سیرجان، سپاهان و پرسپولیس ثبات داشته باشد می توانیم شاهد یک جنگ برابر در لیگ جدید باشیم، نه اینکه سایر رقبا در شرایط مساعد باشند و استقلال بدون شرایط ابتدایی در یک جنگ نابرابر!* استقلال مشکل زمین تمرین هم دارد.این سال ها استقلال همواره در به در و خانه به دوش یک زمین تمرین مناسب بود و همیشه مشکل زمین تمرین که ابتدایی ترین امکان موفقیت یک تیم فوتبال است را داشت. آجورلو با ارتباطاتی که دارد تلاش کند حداقل یکی از این زمین ها، مثل تهران جنوب یا نظام آباد و ... که جز اموال این باشگاه محسوب می شود را برگرداند تا لااقل مشکل زمین تمرین استقلال برای همیشه حل شود.اخبار رسمی باشگاه استقلال مطالب مرتبط:سورپرایز بامدادی سردار آجورلو/ قرارداد بلند مدت با فرهاد مجیدی!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - آرش برهانی: تمدید 3 ساله قرارداد مجیدی بسیار سیاستمدارانه و متفکرانه بود؛ فرهاد چاره‌ای جز کسب قهرمانی ندارد از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×