روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - قداستی که در خطر است/ آقای فنونی زاده همچنان برایمان «مهدی آرپی‌جی‌زن» بمان!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - قداستی که در خطر است/ آقای فنونی زاده همچنان برایمان «مهدی آرپی‌جی‌زن» بمان!

مشکلات فراوان باشگاه استقلال در دوران مدیران پیشین باعث شد که خیلی از پیشکسوتان به ناچار به مسائل ریز و درشت مدیریتی ورود کنند و جایگاه خود را تنزل بدهند.

مشکلات فراوان باشگاه استقلال در دوران مدیران پیشین باعث شد که خیلی از پیشکسوتان به ناچار به مسائل ریز و درشت مدیریتی ورود کنند و جایگاه خود را تنزل بدهند.به گزارش استقلال نیوز، مهدی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) از آن دسته بزرگانی است که سال ها برای استقلال و پیراهن آن تلاش کرد و یکی از محبوب ترین پیشکسوتان استقلال است. چند روز قبل مهدی فنونی زاده پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال در پستی اینستاگرامی به هواداران این تیم وعده داد که مراحل بازگشت یکی از بازیکنان تیم آکادمی باشگاه استقلال که به تازگی قرارداد خود را فسخ کرده بود را فراهم خواهد کرد.اینکه پیشکسوتان عزیز ما دغدغه هواداران را دارند و به دنبال خوشحالی آن ها هستند، قابل تحسین است اما این دغدغه باید به گونه ای باشد که به جایگاه و بزرگی این افراد خدشه وارد نشود.مهدی فنونی زاده که سابقه قهرمانی در آسیا را دارد و زمانی عنوان سومین بازیکن برتر قاره کهن را به خود اختصاص داد، نباید خود را بازیچه دست عده ای معلوم الحال و در فضای مجازی قرار داده و شان و جایگاه خود را پایین بیاورد. قبول داریم که باید به فکر حفظ و پرورش استعداد های آینده دار استقلال بود اما اینکه بزرگی همچون فنونی زاده بخواهد در انظار عموم با خواهش و تمنا رضایت بازیکنی که هیچ نام و نشانی ندارد و شاید در آینده هم بی نام و نشان بماند را برای بازگشت به استقلال جلب کند، به هیچ عنوان در شان او نیست.اینگونه مسائل را می توان در خفا و در قالب مشورت با همفکری به مسئولین باشگاه و سرمربی تیم اطلاع داد و اما اعلام آن در فضای مجازی قداست و جایگاه این بزرگان را نشانه می گیرد.با احترام به تمامی استعدادهای آینده دار این مرز و بوم، یک بازیکن آکادمی باید آرزوی انداختن عکس با چنین بزرگانی را داشته باشد چه برسد به پوشیدن لباس مقدس استقلال..بزرگان باشگاه استقلال(تاج) همچون آقایان جباری، فنونی زاده، فریبا، عبداللهی، نوری، رجبی، کارگرجم، مراغه چیان و.. همگی سرمایه های این باشگاه هستند و باید در روزهایی که فضای مسموم مجازی به هیچکس رحم نمی کند از آن ها مراقبت کرد.این بزرگان سال ها برای بالا بردن پرچم باشگاه بزرگ استقلال زحمات فراوان کشیده اند تا امروز ما با افتخار بگوییم هوادار و عاشق استقلالیم. و در پایان، آقای مهدی فنونی زاده عزیز با دوری از برخی افراد معلوم الحال که قصدی جز سو استفاده و کسب درآمد از نام و جایگاه شما ندارند، لطفا همچنان برایمان بزرگی کن و بزرگ بمان..اخبار استقلال مطالب مرتبط:قابل توجه وطن فروش خود فروخته؛ استقلال از ساده ترین امکانات محروم است

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - قداستی که در خطر است/ آقای فنونی زاده همچنان برایمان «مهدی آرپی‌جی‌زن» بمان! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×