روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - دیدار تدارکاتی پیکان و استقلال/ دفاع متزلزل آبی پوشان؛ دو بازگشت شاگردان مجیدی مقابل خودروسازان!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - دیدار تدارکاتی پیکان و استقلال/ دفاع متزلزل آبی پوشان؛ دو بازگشت شاگردان مجیدی مقابل خودروسازان!

دومین دیدار تدارکاتی تیم فوتبال استقلال(تاج) برای آماده سازی پیش فصل 1400 مقابل تیم پیکان با تساوی به پایان رسید.

دومین دیدار تدارکاتی تیم فوتبال استقلال(تاج) برای آماده سازی پیش فصل 1400 مقابل تیم پیکان با تساوی به پایان رسید. به گزارش استقلال نیوز، تیم فوتبال استقلال(تاج) و پیکان از ساعت 15:30 امروز(شنبه 17 مهر 1400) در زمین ورزشگاه ایرانخودرو در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.گل های استقلال را ارسلام مطهری در دقیقه 43 و آرمان رمضانی در دقیقه 77 به ثمر رساندند و دو گل پیکان توسط علی کوشکی دقیقه 30(پنالتی) و محمد حسین فلاح در دقیقه 70 به ثمر رسید.دقیقه 15:ضد حمله سریع تیم پیکان با حضور به موقع آقاسی از محوطه جریمه استقلال دور شد.دقیقه 20: شوت سعید مهری به دلیل برخورد با سر بازیکن پیکان راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد.دقیقه 25: شوت دیدنی سبحان خاقانی را دروازه بان پیکان با واکنشی به موقع دفع کرد.دقیقه 28: شوت قاسمی نژاد با اختلافی اندک از بالای دروازه پیکان به اوت رفت.دقیقه 30: گل اول برای پیکان، این گل را علی کوشکی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.دقیقه 40: واکنش عالی سید حسین حسینی مانع از گلزنی تیم پیکان شد.دقیقه 43: شوت زمینی ارسلان مطهری به گوشه دروازه پیکان، استقلال را به گل رساند.دقیقه 45: پایان نیمه نخست با تساوی یک بر یک.ترکیب استقلال در نیمه دوم:محمد رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سبحان خاقانی، سعید مهری، مهدی مهدی پور، وریا غفوری، آرش رضاوند، فردین رابط و آرمان رمضانی.دقیقه 52: رضا آذری به جای سعید مهری به میدان آمد.دقیقه 60: سینا خادمپور به جای مرادمند و متین کریم زاده به جای سبحان خاقانی وارد زمین شدند.دقیقه 70: اشتباهات مدافعان استقلال فرصت خوبی را برای مهاجم پیکان ایجاد کرد تا او گل دوم تیمش را به ثمر برساند. بعد از این گل، فردین رابط جایش را به محمد رضا آزادی داد.دقیقه 72: شوت آرمان رمضانی را دروازه بان پیکان در آغوش گرفت.دقیقه 76: احمد موسوی و محمد جواد به آفرین به جای رضاوند و عارف آقاسی وارد زمین شدند.دقیقه 77: ارسال احمد موسوی با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد تا بازی مساوی شود.دقیقه 80: شوت دانشگر از بالای دروازه تیم پیکان به اوت رفت.دقیقه 90: پایان بازی با تساوی دو بر دو.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - دیدار تدارکاتی پیکان و استقلال/ دفاع متزلزل آبی پوشان؛ دو بازگشت شاگردان مجیدی مقابل خودروسازان! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×