روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - چند خبر کوتاه از استقلال/ تعطیلی تمرین امروز استقلالی ها؛ حضور آبی پوشان در ایفمارک" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - چند خبر کوتاه از استقلال/ تعطیلی تمرین امروز استقلالی ها؛ حضور آبی پوشان در ایفمارک

تمرین امروز (یکشنبه 18 مهر) تیم استقلال با صلاحدید کادرفنی تعطیل شد.

تمرین امروز (یکشنبه 18 مهر) تیم استقلال با صلاحدید کادرفنی تعطیل شد.به گزارشاستقلال نیوز، تمرین امروز (یکشنبه 18 مهر) تیم فوتبال استقلال(تاج) به دلیل حضور بازیکنان این تیم در ایفمارک تعطیل شد. سرمربی تیم فوتبال استقلال چند روزی است عذر 2 عضو کادر پزشکی تیم فوتبال را خواسته و به جای این نفرات دو نفر دیگر در تمرینات این تیم شکایت می کنند.امیر مهریزی و وحید قربانی 2 عضو گروه پزشکی و ماساژورهای استقلال مدتی است در تمرینات این تیم شرکت نمی کنند و از این تیم جدا شده اند. مهریزی سالها در تیم استقلال فعالیت می کرد و قربانی از زمان هدایت علیرضا منصوریان به این تیم اضافه شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - چند خبر کوتاه از استقلال/ تعطیلی تمرین امروز استقلالی ها؛ حضور آبی پوشان در ایفمارک از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×