روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - آقای آجورلو وعده ها را تمام کن؛ تفاوتتان با مدیران قبلی را در عمل ثابت کنید!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - آقای آجورلو وعده ها را تمام کن؛ تفاوتتان با مدیران قبلی را در عمل ثابت کنید!

اقدامات موثر مدیرعامل جدید باشگاه استقلال(تاج) که هواداران این تیم را به آینده امیدوار کرده بود به یکباره متوقف شد!

اقدامات موثر مدیرعامل جدید باشگاه استقلال(تاج) که هواداران این تیم را به آینده امیدوار کرده بود به یکباره متوقف شد!به گزارشاستقلال نیوز، همزمان با مدیرعاملی دکتر مصطفی آجورلو، تغییرات بزرگ در روند مدیریتی باشگاه استقلال(تاج) صورت گرفت که همه هواداران را به آینده امیدوار کرد اما پس گذشت چند روز گویی استقلال به تنظیمات کارخانه بازگشت! با تغییر مدیریت جدید همه منتظر اتفاقات مثبت در باشگاه استقلال بودیم که خداروشکر در روزهای ابتدایی تغییراتی صورت گرفت که هوادار به آینده استقلال خوش بین شد اما متاسفانه بعد مدتی مجدد گویی به تنظیمات کارخانه برگشتیم! نه خبری از زمین تمرین مناسب شد نه خرید و جذب بازیکن مورد نیاز، که بزرگترین معظلات استقلال در فصول گذشته بوده است.اگر قرار است با وعده های تکراری مجدد مسیر دوره مدیریت سعادتمند را تکرار کنیم همان سرنوشت، پیش روی ما خواهد بود!وظیفه ما حمایت از مدیریت و ارکان باشگاه استقلال است اما قرار نیست چشممان را بر روی ضعف ها ببندیم و سکوت کنیم ما از مدیریت جدید به امید تغییرات حمایت قاطع داشته ایم ولی با وجود اینکه مدت زیادی به شروع لیگ نمانده این همه صبوری و عدم تغییرات مهم چه معنایی دارد؟برای رسیدن به موفقیت گروهی، یکدلی و همدلی رکن اصلی است اما انتقادی که مسیر درست را نشان دهد باید گوش شنوایی داشته باشد. لطفا مشکل زمین تمرین و جذب بازیکن های مورد نیاز کادر فنی را زودتر حل کنید.اخبار استقلال مطالب مرتبط:اقدامات موثر مدیریت جدید/ از تجهیزات تمرین گرفته تا استقرار آمبولانس و حل اسکان تازه واردان

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - آقای آجورلو وعده ها را تمام کن؛ تفاوتتان با مدیران قبلی را در عمل ثابت کنید! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×