روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - بهناز طاهرخانی: حضور در بین 6 بازیکن برتر آسیا انگیزه ام را بیشتر کرده است؛ طرفدار سر سخت استقلال هستم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - بهناز طاهرخانی: حضور در بین 6 بازیکن برتر آسیا انگیزه ام را بیشتر کرده است؛ طرفدار سر سخت استقلال هستم

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: برای تمامی تیم ها احترام و ارزش قائل هستم اما با افتخار باید بگویم که طرفداران سر سخت استقلال هستم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: برای تمامی تیم ها احترام و ارزش قائل هستم اما با افتخار باید بگویم که طرفداران سر سخت استقلال هستم. به گزارش استقلال نیوز، تیم ملی فوتبال بانوان ایران با برتری در برابر بنگلادش و اردن موفق شد برای نخستین بار در تاریخ جواز حضور در مسابقات جام ملت های آسیا را کسب کند و موفق شود تاریخ سازی کند.بهناز طاهرخانی کاپیتان تبم ملی فوتبال بانوان ایران در گفتگو با ایلنا، در این خصوص، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:* برتری برابر بتگلادش و اردن صعود به جام ملت های آسیا؟قبل از هر چیز باید این اتفاق بزرگ را به همه تبریک بگویم چرا که ما موفق شدیم تاریخ سازی کنیم و برای نخستین بار در جام ملت ها حضور پیدا کنیم. فکر می کنم یکی از مهم ترین دلایل این صعود برگزاری ۴ ماه تمرینات پر فشار و مداوم و خوبی بود که ما داشتیم. اتحاد و همدلی تیمی ما نیز نقش پررنگی در این صعود داشت. بچه ها در این مدت بسیار تلاش کردن و با اراده و پشتکار خود این صعود را رقم زدند. از طرفی نباید از تلاش های کادرفنی نیز چشم پوشی کنیم آنها بدون هیچ چشم داشتی برای ما کار کردند.حمایت های عزیزی خادم و خانوم موسوی و کارهای که فدراسیون فوتبال انجام دادند از جمله سفر با پرواز اختصاصی، استفاده از لباس های متحدالشکل برای نخستین بار برای بانوان و برگزاری باز ی های دوستانه کارهای مثبتی بود که توسط فدراسیون نیز انجام شد تا این موضوع انگیزه های ما را بالا ببرد و ثمره تمامی این رخدادها و برنامه ریزی ها باعث صعود ما به جام ملت ها شد.* حضور در جام ملت ها؟دور جدید تمرینات تیم ملی با حضور بازیکنان آغاز شده است و کادرفنی مطمئنا برای حضور هرچه بهتر ما در این مسابقات برنامه ریزی کرده است و مسلما ما به دنبال رقم زدن افتخارات جدیدی هستیم. از طرفی به طور حتم فدراسیون فوتبال نیز بیشتر از گذشته از ما حمایت خواهد کرد تا ما بتوانیم با روحیه و قدرت بیشتری بتوانیم در جام ملت ها شرکت کنیم و نتایج بهتری را کسب کنیم. همچنین حالا با این صعود نگاه همه نسبت به تیم ملی بانوان تغییر کرده است و انتظارات از ما بالاتر رفته است. ان شاالله با دعای مردم و کمک خدا بتوانیم برای نخستین بار در جام جهانی حاضر شویم و مسلما این بزرگترین هدف ما خواهد بود.* قرار گرفتن در بین برترین بازیکنان آسیا؟خیلی خوشحال هستم که در بین ۶ بازیکن برتر آسیا حضور دارم. شک نکنید این موضوع انگیزه من را برای حضور در ادامه مسابقات چند برابر خواهد کرد. از طرفی باید بگویم این یک عنوان تیمی بود و اگر کمک سایر بچه ها نبود این اتفاق هرگز برای من رخ نمی داد و از همینجا از تک تک بازیکنان تشکر میکنم.* طرفدار کدام یک از تیم های سرخابی هستید؟من برای تمامی تیم ها احترام و ارزش زیادی قائل هستم اما با افتخار باید بگویم که طرفدار استقلال هستم و از طرفداران سر سخت این تیم هستم.اخبار تیم ملی بانوان ایران

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - بهناز طاهرخانی: حضور در بین 6 بازیکن برتر آسیا انگیزه ام را بیشتر کرده است؛ طرفدار سر سخت استقلال هستم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×