روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - شکم پروری و گستاخی عجیب سازمان لیگ؛ احقاق حقی که به مذاقشان خوش نیامد!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - شکم پروری و گستاخی عجیب سازمان لیگ؛ احقاق حقی که به مذاقشان خوش نیامد!

گویا همچنان قرار است امثال صادق درودگر مانع احقاق حق باشگاههای لیگ برتری شوند!   

گویا همچنان قرار است امثال صادق درودگر مانع احقاق حق باشگاههای لیگ برتری شوند! به گزارشاستقلال نیوز،حکایت عجیبی است که سالها سازمان لیگ فوتبال با استفاده از محبوبیت تیمی همچون استقلال از تبلیغات محیطی و ... کسب درآمد کرده و امروز که باید طبق قوانین فیفا این حق را به باشگاهها بازگرداند از انجام آن به هر شکل فراری است! صحبت های امروز صادق درودگر نشان داد کدام تیم و کدام نهاد از بی حساب و کتابی فوتبال کشورمان سود برده و چه کسانی منافعشان با احقاق حق باشگاهها به خطر می افتد!از مسئولین باشگاه استقلال خواهشمندیم بررسی و حسابرسی دقیقی از قراردادهای فصل قبل سازمان لیگ با کارگزارهای تبلیغاتی داشته باشد تا مشخص شود چه کسانی از کنار نام استقلال به منفعت مالی رسیده اند و امروز گستاخانه این باشگاه را متهم به جریمه مالی می کنند!همچنین خواست و سوال مردم از دستگاههای قضایی این است که چگونه کسانی که دستشان در پرونده رسوایی امثال حسین هدایتی به وضوح دیده شده، همچنان در مسند قدرت فوتبال هستند؟اخبار رسمی استقلالمطالب مرتبط:"تبلیغات محیطی حق ماست" به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - شکم پروری و گستاخی عجیب سازمان لیگ؛ احقاق حقی که به مذاقشان خوش نیامد! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×