روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - هفته ششم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: برای 3 امتیاز مقابل گل گهر بازی می کنیم؛ در بازی فردا سه بازیکن مصدوم داریم!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - هفته ششم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: برای 3 امتیاز مقابل گل گهر بازی می کنیم؛ در بازی فردا سه بازیکن مصدوم داریم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.به گزارشاستقلال نیوز، با توجه به تاخیر در ورود تیم فوتبال استقلال به سیرجان و برگزار نشدن نشست خبری پیش از این بازی، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:* دیدار گل گهر و استقلال؟درباره بازی فردا باید بگویم که تیم گل گهر تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. ما می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.محمد حسین مرادمند و روزبه چشمی به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب هستند ضمن اینکه سبحان خاقانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف ما را در این بازی همراهی نخواهد کرد.* غیبت در نشست خبری پیش از بازی؟به دلیل تاخیر در ورود به سیرجان، متأسفانه نتوانستیم در نشست حاضر شویم و از این بابت از اهالی رسانه به خصوص خبرنگاران سیرجانی عذرخواهی می کنم و ان شاءالله در نشست خبری پس از مصاف با گل گهر در خدمت این عزیزان خواهم بود.اخبار استقلال مطالب مرتبط:داوران هفته ششم لیگ برتر 00/01 مشخص شدند؛ داور قمی قاضی دیدار گل گهر و استقلال!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - هفته ششم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: برای 3 امتیاز مقابل گل گهر بازی می کنیم؛ در بازی فردا سه بازیکن مصدوم داریم! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×