روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - فیلم/ مصرف دخانیات توسط هواداران پیروزی در ورزشگاه آزادی؛ قابل توجه برنامه مضحک فوتبال برتر" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - فیلم/ مصرف دخانیات توسط هواداران پیروزی در ورزشگاه آزادی؛ قابل توجه برنامه مضحک فوتبال برتر

کلیپ مصرف دخانیات توسط هواداران تیم پیروزی که گویا مجری شومن فوتبال برتر چشم بینا برای دیدن واقعیت های فوتبال کشور ندارد!  

کلیپ مصرف دخانیات توسط هواداران تیم پیروزی که گویا مجری شومن فوتبال برتر چشم بینا برای دیدن واقعیت های فوتبال کشور ندارد! به گزارشاستقلال نیوز، حل معضل مصرف دخانیات در ورزشگاههای ایران نیازمند یک کار فرهنگی توسط باشگاهها و سازمان های مربوطه است تا محیط ورزشگاههای کشور شکل بهتری پیدا کند.خبرگزاری استقلال نیوز با انتشار این کلیپ سعی کرد به عوامل بی اخلاق برنامه فوتبال برتر متذکر شود این معضل فقط مربوط به باشگاه استقلال و هواداران میلیونی آن نیست بلکه در تمامی ورزشگاههای کشور استعمال دخانیات به یک اپیدمی مبدل شده است.باشگاه استقلال همواره در مباحث فرهنگی و اخلاقی پیش رو است و هواداران این باشگاه الگوی باشگاههای دیگر کشورمان بوده اند و قرار نیست با چنین کج سلیقگی احمقانه ای، برچسب زشت به میلیون ها هوادار آبی دل زده شود.صحبت های سرپرست موقت باشگاه دوم پایتخت (پیروزی) پس از نمایش کلیپ مربوطه در برنامه فوتبال برتر ما را وادار کرد با پخش این کلیپ از حق میلیون ها هوادار استقلال دفاع کنیم. قابل به ذکر است خبرگزاری استقلال نیوز بر خلاف برنامه بی اخلاق، از پخش چهره واضح مصرف کنندگان خودداری کرده است.*در پی اقدام زشت برنامه فوتبال برتر محمد نوری فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال بیانیه ای صادر کرد که در ادامه می خوانید:متأسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه اول آذر آیتمی درباره مصرف دخانیات در روز مسابقه استقلال با نساجی مازندران پخش شد که مصداق هتک حرمت و حیثیت اشخاص تلقی می شود.نکته ای که بیش از هر چیز تلخ و ناراحت کننده به نظر آمد، تصویربرداری پنهانی از چند هوادار نوجوان و جوان تیم استقلال در حال استعمال دخانیات بود که می تواند عواقب نگران کننده و پیش بینی ناپذیری برای این افراد به همراه داشته باشد.بی تردید مصرف دخانیات در محیط ورزشگاه ها پسندیده نیست و باید با فرهنگ سازی نسبت به اصلاح روند اقدام نمود اما شیوه پرداختن برنامه فوتبال برتر به موضوع به نحوی که مسأله را مختص به یک باشگاه می کند، علاوه بر اینکه به حیثیت اشخاص ضربه می زند، شیوه ای غیرسازنده در مواجهه با مسأله است که حیثیت و حرمت افراد را نادیده می گیرد. حداقل انتظار از برنامه مذکور جبران این خطا و اصلاح این روند است. این رویکرد برنامه فوتبال برتر در حالیست که فراموش نمی کنیم، دو سال قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما در راهروهای ورزشگاه آزادی؛ فدراسیون فوتبال را به مبلغ ۳۰۰۰ دلار جریمه کرد.اخبار استقلال مطالب مرتبط:میثاقی و خنده به ریش استقلالی ها/ هیات مدیره خائن و آفتی که وزیر به جان استقلال انداخت

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - فیلم/ مصرف دخانیات توسط هواداران پیروزی در ورزشگاه آزادی؛ قابل توجه برنامه مضحک فوتبال برتر از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×