روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - در آستانه فصل نقل و انتقالات/ نقاط ضعف استقلال در چه پست هایی است؟" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - در آستانه فصل نقل و انتقالات/ نقاط ضعف استقلال در چه پست هایی است؟

با نزدیک شدن به پایان نیم فصل اول و آغاز فصل نقل و انتقالات بازار گمانه زنی های جذب بازیکنان جدید برای استقلال  حسابی داغ شده است.

با نزدیک شدن به پایان نیم فصل اول و آغاز فصل نقل و انتقالات بازار گمانه زنی های جذب بازیکنان جدید برای استقلال حسابی داغ شده است.به گزارشاستقلال نیوز،تیم فوتبال استقلال به احتمال بسیار زیاد به عنوان قهرمانی نیم فصل خواهد رسید اما همانطور که فرهاد مجیدی هم خوب به این موضوع واقف است، این عنوان نه برای این تیم و هوادارانش آب می شود و نه نان!استقلال باید در نیم فصل دوم نقاط ضعف خود را تقویت کرده و برای بالا بردن جام قهرمانی بجنگد و تلاش کند.اما استقلال در چه پست هایی ضعف دارد و برای پوشش آن ها باید بازیکن جدید جذب کند؟* از دروازه شروع می کنیم.. سید حسین حسینی در فرم ایده آلی قرار دارد و علیرضا رضایی هم جانشین مناسبی برای او است. استقلال درون دروازه مشکلی ندارد و نخواهد داشت.* در خط دفاعی 3 نفره استقلال سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، محمدحسین مرادمند، عارف آغاسی و حتی روزبه چشمی گزینه های در دسترس هستند و به احتمال زیاد شاهد جذب دفاع جدید در نیم فصل نخواهیم بود اما اگر آبی پوشان تدبیری برای نظام وظیفه مرادمند نیاندیشند باید به فکر جذب یک مدافع ششدانگ هم باشند.* جعفر سلمانی و ابولفضل جلالی در سمت چپ می توانند به عنوان مدافع-هافبک ایفای نقش کنند اما در سمت راست وریا غفوری تنهاست و با توجه به اینکه کوین یامگا در خط حمله عملکرد بهتری داشته است، پس جذب یک مدافع-هافبک راست پا از اولویت های نیم فصل استقلال باید باشد.* در خط هافبک استقلال روزبه چشمی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، امین قاسمی نژاد، امیرحسین حسین زاده و آرش رضاوند به تناوب بازی کردند اما نیاز به یک هافبک طراح و بازیساز از ابتدای فصل در تیم مشهود بود که به احتمال زیاد توافقات برای جذب او انجام شده و در نیم فصل این نقطه ضعف استقلال به طور کلی پوشش داده خواهد شد.* در خط حمله استقلال با مشکلات زیادی روبرو است و آبی ها به یک مهاجم مکمل نیاز مبرم دارند. ژستد، مطهری، رمضانی و گاهی خاقانی، یامگا و حتی حسین زاده در خط حمله به بازی گرفته شدند اما فرهاد مجیدی به خوبی می داند برای قهرمانی باید خط حمله خود را تقویت کند.به هر حال استقلال در دفاع راست، خط هافبک و نوک حمله نیاز اساسی به تقویت دارد و حتی می تواند در صورت نیاز در مرکز خط دفاعی و وینگر چپ و راست هم بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد. امیدواریم با تدابیر کادرفنی و تیم مدیریتی، استقلال در نیم فصل دوم با قدرت به سمت قهرمانی حرکت بکند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - در آستانه فصل نقل و انتقالات/ نقاط ضعف استقلال در چه پست هایی است؟ از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×