روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - هفته هجدهم/ برد سخت نوجوانان مقابل فولاد ماهان؛ شاگردان حسینی رتبه هفتم خود را تثبیت کردند!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - هفته هجدهم/ برد سخت نوجوانان مقابل فولاد ماهان؛ شاگردان حسینی رتبه هفتم خود را تثبیت کردند!

در هفته هجدهم لیگ نوجوانان، تیم فوتبال نوجوانان استقلال(تاج) مقابل نوجوانان فولاد ویژن ماهان به پیروزی رسید.

در هفته هجدهم لیگ نوجوانان، تیم فوتبال نوجوانان استقلال(تاج) مقابل نوجوانان فولاد ویژن ماهان به پیروزی رسید.به گزارشاستقلال نیوز، امروز دوشنبه 20 دی، تیم های نوجوانان استقلال(تاج) و نوجوانان فولاد ویژن ماهاندر هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان در ورزشگاه امام رضا به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود آبی پوشان به پایان رسید.گل تیم نوجوانان استقلال(تاج) در این دیدار را مجتبی هاشمی نسب در دقیقه به ثمر رساند. شاگردان داوود حسینی پس از کسب این پیروزی رده هفتم جدول رده بندی خود را تثبیت کردند.به گزارشاستقلال نیوز، نتایج و گلزنان و بهترین بازیکنان هفته هجدهم لیگ برتر نوجوانان دوشنبه 20/دی/1400 را در زیر مشاهده می کنید:استقلال(تاج) 1-0 فولاد ویژن ماهانگل : مجتبی هاشمی نسب بهترین بازیکن: محمدرسول حسن پور از استقلال گزارش: در حالی که بازی با برتری یک گل به نفع استقلال در جریان بود درگیری و حمله تیم رقیب به داور مسابقه باعث شد در دقیقه 86 وی تصمیم به توقف بازی بگیرد! بدین ترتیب این بازی نیمه کاره باقی ماند و با توجه به قوانین رقابت ها، نتیجه این دیدار 3 بر صفر به نفع نوجوانان استقلال(تاج) اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - هفته هجدهم/ برد سخت نوجوانان مقابل فولاد ماهان؛ شاگردان حسینی رتبه هفتم خود را تثبیت کردند! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×