روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - دیدار با نفت مسجد سلیمان مهم‌ترین بازی نیم فصل اول برای استقلال" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - دیدار با نفت مسجد سلیمان مهم‌ترین بازی نیم فصل اول برای استقلال

نیم فصل اول لیگ برتر روز پنجشنبه در مسجد سلیمان برای استقلال(تاج) به پایان خواهد رسید.

نیم فصل اول لیگ برتر روز پنجشنبه در مسجد سلیمان برای استقلال(تاج) به پایان خواهد رسید.به گزارشاستقلال نیوز،تیم فوتبال استقلال(تاج) بعد از ظهر در حالی در مسجد سلیمان به مصاف نفت می رود که با اختلاف ۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.نفت مسجد سلیمان با ۱۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و با استعفای فراز کمالوند شرایطی بحرانی را تجربه می کند که این موضوع هم می تواند برای استقلال خوب باشد و هم بد!انگیزه مضاعف تیم های پایین جدولی مقابل صدرنشین لیگ به کنار، ترس ما از دست کم گرفتن نفت توسط بازیکنان استقلال و آسان پنداشتن این بازی توسط آن هاست.قطعا فرهاد مجیدی و کادرفنی اش به بازیکنان هشدارهای لازم را داده اند و ما امیدواریم استقلال از آخرین بازی نیم فصل که به اعتقاد ما سخت ترین بازی هم خواهد بود به سلامت عبور و با ۳ امتیاز کامل به تهران برگردد.اخبار استقلال مطالب مرتبط:گزارش تمرین سه شنبه استقلال/ درخواست مجیدی از بازیکنان؛ کاپیتان غفوری دوباره مصدوم شد؟!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - دیدار با نفت مسجد سلیمان مهم‌ترین بازی نیم فصل اول برای استقلال از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×