روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - در استقلال به شما ظلم نشد، شما ظلمی بودید در حق استقلال!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - در استقلال به شما ظلم نشد، شما ظلمی بودید در حق استقلال!

متاسفانه باب شده بازیکنانی که نتوانستند کیفیت فنی بالایی در استقلال از خود ارایه دهند، پس از جدایی دم از ظلم و احقاق حق می زنند.

متاسفانه باب شده بازیکنانی که نتوانستند کیفیت فنی بالایی در استقلال از خود ارایه دهند، پس از جدایی دم از ظلم و احقاق حق می زنند.به گزارشاستقلال نیوز، در این سال ها کم نبودند بازیکنان با کیفیتی که هم هواداران و هم کادرفنیتیم فوتبال استقلال(تاج) از جدایی آن ها ناراحت شده و دیگر جانشین مناسبی برای آن ها پیدا نشد. تیام، پاتوسی، قایدی، جپاروف، ابراهیمی، کریمی، دیاباته و.. بازیکنان پر شماری بودند که هر مربی و هواداری خواهان تداوم حضور آن ها در استقلال بود اما ضعف مدیریتی باعث جدایشان شد.اما در نقطه مقابل کم هم نبودند بازیکنانی که به هیچ عنوان نتوانستند کیفیت فنی بالایی در استقلال از خود نشان داده و عملکرد مناسبی داشته باشند و سرمربی در خصوص آن ها اعلام عدم نیاز کرد. اما نکته آزار دهنده مصاحبه های گاه و بیگاه این بازیکنان پس از جدایی و گلایه از ظلمی که در حقشان شد و یا فرصتی که برای بازی به آن ها داده نشد، بود و خواهد بود.عجیب است زمانی که این بازیکنان فرصت پوشیدن پیراهن دو ستاره استقلال را داشتند، به جای تمرکز در تمرینات و ارایه بالاترین کیفیت ممکن در بازی ها چیزی بیش از یک بازیکن معمولی نبودند و استقلال و هوادارانش برای آن ها یک روزمرگی به حساب می آمدند اما حال پس از جدایی به فکر احقاق حق و اثبات کیفیت فنی خود افتادند! آیا بهتر نیست بازیکنی که افتخار حضور در لیست استقلال بزرگ را دارد با تمرین و ممارست، خود را به سطحی برساند که نه تنها کادرفنی و هواداران خواهان جدایی او نباشند بلکه برای ادامه حضور او سر و دست بشکنند؟ اخبار استقلال مطالب مرتبط:بابک مرادی: حق من جدایی از استقلال نبود؛ همه کسانی که دل من را شکسته اند، حلال می کنممرادی اولین جداشده از جمع شاگردان مجیدی/ بابک اشک ریزان با آبی پوشان خداحافظی کرد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - در استقلال به شما ظلم نشد، شما ظلمی بودید در حق استقلال! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×