روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - هفته پانزدهم لیگ برتر/ قهرمانی شیک در نیم فصل اول؛ گرد و خاک استقلال در مسجد سلیمان!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - هفته پانزدهم لیگ برتر/ قهرمانی شیک در نیم فصل اول؛ گرد و خاک استقلال در مسجد سلیمان!

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال(تاج) ایران از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرگل استقلال به پایان رسید. 

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال(تاج) ایران از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرگل استقلال به پایان رسید. به گزارش استقلال نیوز، تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال(تاج) ایراندر دیدار خود از هفته پانزدهم لیگ برتر فصل 1400/1401 از ساعت 15:30 امروز(پنجشنبه 23 دی 1400) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی و بدون حضور هواداران به مصاف هم رفتند که این دیدار با سه گل به سود آبی پوشان به پایان رسید. امیرحسین حسین زاده در دقایق 16 و 51 دو بار و کوین یامگا در دقیقه 58 گل های استقلال را در این دیدار به ثمر رساند.شاگردان فرهاد مجیدی با این پیروزی 35 امتیازی و قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر شدند تا پس از 10 سال نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان برسانند. استقلال با شکست ناپذیری در نیم فصل اول به رکورد جدیدی دست پیدا کردند. همچنین آبی های پایتخت با24 گل زده و 5 گل خورده، بهترین خط حمله و دفاع لیگ را تا پایان هفته پانزدهم ازآن خود کردند.قضاوت این دیدار بر عهده حمید حاج ملک بود و محمد راهی به همراه حمیدرضا افشون و داور چهارم کمیل غلامیاو را در امر قضاوت یاری کردند.دقیقه 16: ارسال در عمق مهدی پور را مدافعان نفت با ضربه سر به صورت ناقص دفع کردند که توپ پشت محوطه جریمه روی پای امیرحسین حسین زاده جفت و جور شد که شوت سرکش مهاجم جوان استقلالی ها به تور دروازه نفت بوسه زد.دقیقه 27: بازیکن نفت در محوطه جریمه استقلال توسط کوین یامگا سرنگون شد، ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت.دقیقه 31: علی محسن زاده، دروازه بان نفت در حرکت عجیب در محوطه جریمه اقدام به دریبل زدن بازیکن استقلال کرد که توپ به مدافع نفت رسید و این بازیکن به اشتباه توپ را به سمت دروازه خودی پاس داد و در نهایت محسن زاده آن را به کرنر فرستاد.دقیقه 33: ضربه سر بازیکن نفت و ارسال به محوطه جریمه استقلال می رفت موقعیت خطرناکی ایجاد کند، ولی سیدحسین حسینی توپ را گرفت.دقیقه 39: عماد میرجوان توسط محمدحسین مرادمند در محوطه جریمه روی زمین افتاد و این بار هم داور دستور ادامه بازی داد.دقیقه 41: ضربه میرجوان پس از برخورد به سیاوش یزدانی راهی کرنر شد.دقیقه 42: مسلم مجدمی به دلیل خطا روی حسینی از داور کارت زرد گرفت.دقیقه 2+45: کوین یامگا با خطا روی بازیکن نفت کارت زرد گرفت.دقیقه 58: پاس عمقی مهدی پور به یامگا رسید و با استارت سریع این بازیکن و ضربه تماشایی او و گل سوم استقلال همراه بود.دقیقه 60: میلاد باقری از نفت با خطا روی ژستد با کارت زرد حمید حاج ملک جریمه شد.دقیقه 69: شوت یامگا از کنار دروازه نفت راهی در چارچوب دروازه نداشت.دقیقه 71: سینا خادم پور با خطا روی مرادمند از داور کارت زرد گرفت.دقیقه 74: ضربه سجاد حیدری را حسینی با یک دست دفع کرد تا یکی از موقعیت های خوب نفتی ها از دست برود.دقیقه 76: هدایتیان بار دیگر صاحب موقعیت شد که شوت او در نزدیکی شش قدم محوطه جریمه استقلال پس از برخورد به مدافعان دور شد.دقیقه 85: شوت مجتبی مقتدایی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.دقیقه 87: یامگا در محوطه جریمه نفت سرنگون شد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت.دقیقه 3+90:سوت پایان دیدار با نتیجه 3 بر صفر.آلومینیوم اراک 0-0 سپاهان تراکتور تبریز 1-1 نساجی مازندرانهوادار تهران 1-2 صنعت نفت آبادان مس رفسنجان 0-0 پیکان ذوب آهن 0-0 گل گهر سیرجانفولاد خوزستان 2-0 پدیدهپیروزی(پرسپولیس) - فجرسپاسی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - هفته پانزدهم لیگ برتر/ قهرمانی شیک در نیم فصل اول؛ گرد و خاک استقلال در مسجد سلیمان! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×