روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - بهتاش فریبا در گفت و گو با استقلال نیوز: بازی با پیکان سخت خواهد بود؛ اگر با دقت بودیم باز هم به نفت مسجد سلیمان گل می‌زدیم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - بهتاش فریبا در گفت و گو با استقلال نیوز: بازی با پیکان سخت خواهد بود؛ اگر با دقت بودیم باز هم به نفت مسجد سلیمان گل می‌زدیم

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: استقلال تا اینجای فصل آمار بیشترین گل زده، کم ترین گل خورده را به ثبت رساند و هیچ باختی نداشته است اما همه ما می دانیم که این ها برای ما قهرمانی نمی شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: استقلال تا اینجای فصل آمار بیشترین گل زده، کم ترین گل خورده را به ثبت رساند و هیچ باختی نداشته است اما همه ما می دانیم که این ها برای ما قهرمانی نمی شود.بهتاش فریبا پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال(تاج) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری استقلال نیوز، در خصوص برتری آبی پوشان مقابل نفت مسجد سلیمان، قهرمانی نیم فصل، نقش مهدی پور در پیروزی مقابل نفت، نیمکت نشینی ارسلان مطهری و دیدار دوشنبه مقابل پیکان در جام حذفی صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:* بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان از نظر فنی چگونه ارزیابی می کنید؟همانطور که دو روز قبل هم به شما گفته بودم دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان تنها در صورتیکه زود به گل برسیم برای ما آسان خواهد بود. بعد از اینکه استقلال گل اول را به ثمر رساند، نفت دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت و مجبور شد جلو بکشد و همین باعث شد ما سه گل بزنیم. البته اگر کمی با دقت بودیم می توانستیم چهار یا پنج گل دیگر هم وارد دروازه نفت کنیم. استقلال این روزها از فضاهای مختلف مثل کناره ها، عمق، ارسال، شوت و.. موقعیت های زیادی ایجاد می کند.یک مورد مهم دیگر اینکه استقلال نباید به تیمی مثل نفت مسجدسلیمان اینگونه موقعیت گل بدهد و این تیم را دست کم بگیرد.* استقلال سپس از مدت ها بالاخره قهرمان نیم فصل شد..بله، شاید نزدیک به ۱۰ سال چنین اتفاقی نیافتاده بود. استقلال تا اینجای فصل آمار بیشترین گل زده، کم ترین گل خورده را به ثبت رساند و هیچ باختی نداشته است اما همه ما می دانیم که این ها برای ما قهرمانی نمی شود و باید نیم فصل دوم هم با همین قدرت ادامه دهیم و ان شاالله با اضافه شدن بازیکنان جدید تیم تقویت خواهد شد.* مهدی پور در هر 3 گل استقلال نقش موثری داشت..مهدی پور کم کم دارد به یک بازیساز درجه یک تبدیل می شود. بازیکنی که نبود آن در اکثر تیم های لیگ به چشم می خورد و استقلال هم فقدان آن را احساس می کرد. اگر خاطرتان باشد در مصاحبه های قبلی گفته بودم ما هافبک بازیساز نداریم اما باید بسازیم. یعنی باید یک بازیکن را هم از لحاظ فنی در تمرینات و هم از لحاظ روحی و روانی تقویت کرد که به یک بازیساز تبدیل شود و شهامت این کار را پیدا کند. به نظر می رسد کادرفنی در قبال مهدی پور این کار را بسیار خوب انجام داده و او به همراه زبیر نیک نفس زوج بسیار خوبی را تشکیل داده اند.* در خصوص امیر ارسلان مطهری و نیمکت نشینی او چه نظری دارید؟ارسلان مطهری بازیکن بسیار توانمندی است اما از لحاظ روحی و روانی هم بسیار ظریف است و قطعا بازی نکردن در عملکرد و سطح آمادگی اش اثر منفی می گذارد. ناراحتی او از نیمکت نشینی هم طبیعی است و اگر اینچنین نباشد باید تعجب کرد.ارسلان باید بیشتر تمرین کند تا بتواند حقش را بگیرد. ما چون در تمرینات نیستیم نمی توانیم راجع به سطح آمادگی او نظر بدهیم، در هر صورت حق مسلم کادرفنی است که از بازیکنانی که فکر می کند آمادگی بیشتری دارند استفاده کند.* استقلال دوشنبه در جام حذفی باید به مصاف پیکان برود. این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟سخت! پیکان تیم جوان و دونده ای است و فضاها را خوب می بندد. حسینی(سرمربی پیکان) هم مربی کاربلدی است. پیکان بازیکن تکنیکی و رونده زیاد دارد و بازی با این دست تیم ها بسیار سخت است. اما ما استقلال هستیم و باید شرایط را به گونه ای پیش ببریم که در هر دو جام مدعی قهرمانی باشیم. اختصاصی استقلال نیوز مطالب مرتبط:هفته پانزدهم لیگ برتر/ قهرمانی شیک در نیم فصل اول؛ گرد و خاک استقلال در مسجد سلیمان!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - بهتاش فریبا در گفت و گو با استقلال نیوز: بازی با پیکان سخت خواهد بود؛ اگر با دقت بودیم باز هم به نفت مسجد سلیمان گل می‌زدیم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×