روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - با رد درخواست اعاده دادرسی بازیکن گابنی گل‌گهر؛ رو سیاهی به زغال ماند و کسانی که استقلال را فقط برای خودشان می‌خواهند!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - با رد درخواست اعاده دادرسی بازیکن گابنی گل‌گهر؛ رو سیاهی به زغال ماند و کسانی که استقلال را فقط برای خودشان می‌خواهند!

با رد اعاده دادرسی باشگاه گل گهر در خصوص بازیکن گابنی، باز هم تیر بدخواهان برای به حاشیه کشاندن استقلال(تاج) به خطا رفت.

با رد اعاده دادرسی باشگاه گل گهر در خصوص بازیکن گابنی، باز هم تیر بدخواهان برای به حاشیه کشاندن استقلال(تاج) به خطا رفت.به گزارش استقلال نیوز، کمیته استیناف با وجود فشارهای زیاد یک باشگاه خاص و اعمال نفوذ افراد سیاسی، رای صحیحاصلا دور از انتظار نبود افرادی که دستشان از استقلال(تاج) و نیمکت آن کوتاه است، نخواهند قهرمانی تاج سر فوتبال ایران را بدون خود ببینند..افرادی که سنگ رقیب را به سینه می زنند و حتی اجازه بازی در ورزشگاه اختصاصی خود را به آن ها می دهند، در ظاهر می گویند ما موفقیت استقلال را می خواهیم اما در باطن به هیچ وقت چشم دیدن قهرمانی آبی ها را بدون خود ندارند.علت اصلی جوسازی ها و حاشیه سازی ها با ترفند اعاده دادرسی بازیکن گابنی، عدم برخورد قاطع قوه قضاییه و پلیس فتا با متخلفان و جاعلان این پرونده بود.سکوت ارکان قضایی این افراد را گستاخ تر کرد و چه بسا در آینده باز هم دست به این اقدامات خلاف قانون بزنند. همانطور که تیمی خاص بارها با جعل و دستکاری اسناد دست به تخلف زد و صدایی هم از کسی در نیامد.به هر حال استقلال با فرهاد مجیدی قهرمان لیگ خواهد شد و روسیاهی برایتان می ماند و ننگی به نام تیم فروشی!به گزارش استقلال نیوز، و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، بر اساس راى کمیته استیناف در خصوص درخواست اعاده دادرسى احکام دو کمیته بدوى (انضباطى) و استیناف پیرامون تخلف باشگاه گل گهر در استفاده از بازیکن غیر مجاز مستند به پیام صوتى مشاور سابق رییس فدراسیون به رییس کمیته انضباطى که محتواى آن دلالت بر رسیدگى قاطع به موضوع پرونده و اعمال تنبیه نسبت به باشگاه گل گهر دارد و دیگر مستندات مورد اشاره باشگاه گل گهر که همان تکرار دفاعیات سابق است.با توجه به اینکه فایل صوتى سند روشن و قوى در تاثیرگذارى روى راى صادره نیست و ٩ نفر قاضیان دو کمیته (انضباطى و استیناف) در خصوص راى اتفاق نظر داشته اند و تاثیرپذیرى همه این افراد از یک پیام صوتى عقلانى و منطقى نیست و راى دو کمیته متکى به دلایل روشن مرتبط با استفاده از بازیکن غیرمجاز بوده و دفاعیات نیز باید مرتبط با این موضوع باشد، لذا قرار رد اعاده دادرسى باشگاه گل گهر صادر و اعلام مى گردد این راى قطعى است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - با رد درخواست اعاده دادرسی بازیکن گابنی گل‌گهر؛ رو سیاهی به زغال ماند و کسانی که استقلال را فقط برای خودشان می‌خواهند! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×