روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - اولین مدرسه فوتبال استقلال افتتاح شد/ سردار آجورلو: مدارس فوتبال را در سراسر کشور گسترش می دهیم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - اولین مدرسه فوتبال استقلال افتتاح شد/ سردار آجورلو: مدارس فوتبال را در سراسر کشور گسترش می دهیم

باشگاه استقلال(تاج) امروز با حضور سردار آجورلو اولین مدرسه فوتبال خود را افتتاح کرد.

باشگاه استقلال(تاج) امروز با حضور سردار آجورلو اولین مدرسه فوتبال خود را افتتاح کرد.به گزارش استقلال نیوز، در راستای کشف استعدادهای درخشان در سراسر کشور، امروز (پنجشنبه) اولین مدرسه فوتبال استقلال با حضور دکتر مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال(تاج) افتتاح شد.باشگاه استقلال در همین راستا به دنبال تاسیس شعبات مختلف در سراسر کشور است تا با کشف و پرورش استعدادهای مختلف، آن ها را به تیم های آکادمی باشگاه دعوت کند. در همین رابطه اولویت برای اخذ مجوز با پیشکسوتان استقلال در سراسر ایران خواهد بود.دکتر مصطفی آجورلو بعد از حضور در کمپ مرحوم ناصر حجازی، ابتدا در جلسه ای با حضور میثم منیعی مدیر کمپ، سعید فتاحی معاون اجرایی و مهدی امیرآبادی مدیر مدرسه فوتبال مستقر در کمپ حجازی شرکت کرد و در ادامه با حضور در محل تمرین مدرسه فوتبال استقلال، با مربیان و بازیکنان برخورد گرم و دوستانه ای داشت و با آن ها عکس یادگاری گرفت.در ادامه دکتر آجورلو در سالن کنفرانس کمپ حجازی حضور یافت و دقایقی با حضور بازیکنان و اولیا به صحبت پرداخت که گزیده صحبت های او به شرح زیر است:* ار افتتاح اولین مدرسه فوتبال خوشحالمخیلی خوشحالم که اولین مدرسه فوتبال را در زمین باشگاه استقلال افتتاح می کنیم. مسئول این مدرسه فوتبال آقای امیرآبادی از پیشکسوتان استقلال هستند. ریاست مجموعه کمپ را هم که می دانید آقای منیعی از پیشکسوتان استقلال هستند.* برای موفقیت 4 شرط داریدان شاءالله شما بچه ها در آینده می توانید مراحل پیشرفت را پشت سر بگذارید و در تیم های بزرگ کشور بازی کنید. شرط موفقیت شما این است که اول به درس خود برسید. دوم اینکه مسائل اخلاقی را جدی بگیرید و نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشید. سوم اینکه در تمرینات با تمام وجود شرکت کنید و تلاش کنید تا پیشرفت کنید و چهارم اینکه احترام والدین خود را همیشه رعایت کنید.* مدارس فوتبال را گسترش می دهیمما به دنبال گسترش مدارس فوتبال در سراسر کشور هستیم و ان شاءالله با تلاش آقای فتاحی این مهم رقم می خورد تا ان شاءالله بتوانیم بهترین استعدادها را در کشور کشف و پرورش دهیم.* مراقب باشید تا حق کسی ضایع نشوددر پایان از شما اولیای عزیز که به ما اعتماد کردید تشکر می کنم و از همگی می خواهم که مراقب باشند تا حقی از کسی ضایع نشود. مسئولان مرتبط باید مراقبت کنند. اینجا یک باشگاه منضبط و جدی و حرفه ای است. به گزارش استقلال نیوز، در مراسم افتتاح مدرسه فوتبال، علاوه بر افراد یاد شده، آقایان محمد مومنی عضو هیات مدیره، مصطفی احمدی مدیر مالی و علی اسداللهی مدیر پشتیبانی باشگاه استقلال هم حضور داشتند.لازم به تاکید است که مدارس فوتبال تحت نظر باشگاه استقلال گسترش پیدا می کند و توسط پیشکسوتان اداره خواهد شد.اخبار آکادمی استقلالمطالب مرتبط:آکادمی استقلال/ مدرسه فوتبال استقلال از اول مرداد زیر نظر آکادمی باشگاه آغاز به کار خواهد کردآکادمی استقلال/ واکنش باشگاه استقلال به انتصابات آکادمی؛ اسامی منتشر شده واقعیت نداردآکادمی استقلال/ محمدرضا مهران پور سرپرست آکادمی باشگاه استقلال شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - اولین مدرسه فوتبال استقلال افتتاح شد/ سردار آجورلو: مدارس فوتبال را در سراسر کشور گسترش می دهیم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×