روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - جشن قهرمانی استقلال در غیاب هواداران؛ فولاد آرنا شنبه در سکوت آبی می‌شود" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - جشن قهرمانی استقلال در غیاب هواداران؛ فولاد آرنا شنبه در سکوت آبی می‌شود

بازی فولاد و استقلال در شهر اهواز بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

بازی فولاد و استقلال در شهر اهواز بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.به گزارش استقلال نیوز، شورای تامین استان خوزستان با حضور تماشاگران در دیدار روز شنبه فولاد و استقلال موافقت نکرد.این تصمیم گیری در شرایطی است که استقلال این شانس را داشت که با برتری مقابل میزبان خود قهرمانی در لیگ برتر را قطعی کند.لازم به ذکر است پیش از این نیز شورای تامین استان خوزستان با برگزاری دربی این استان در آبادان با حضور تماشاگران مخالفت کرده بود.اخبار باشگاه استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - جشن قهرمانی استقلال در غیاب هواداران؛ فولاد آرنا شنبه در سکوت آبی می‌شود از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×