روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - پیشکسوتان پیروزی جا زدند/ دربی پیشکسوتان به دلیل عجیبی برگزار نشد!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - پیشکسوتان پیروزی جا زدند/ دربی پیشکسوتان به دلیل عجیبی برگزار نشد!

دربی پیشکسوتان سرخابی به دلیلی عجیب برگزار نشد.

دربی پیشکسوتان سرخابی به دلیلی عجیب برگزار نشد.به گزارش استقلال نیوز، دیروز قرار بود دربیپیشکسوتان سرخابی از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه غدیر تهران برگزار شود و حتی قرار بود این بازی از شبکه ورزش پخش زنده شود اما به دلیل کمبود بازیکن در تیم پیشکسوتان پیروزی(پرسپولیس) و به حد نصاب نرسیدن نفرات آن ها، این بازی لغو و نتیجه با نظر کمیته برگزاری، ۳ بر صفر به سود استقلال اعلام شد.بسیار عجیب است که باشگاه پیروزی از هماهنگی با چند پیشکسوت خود برای برگزاری یک دیدار دوستانه که تبلیغات زیادی هم برای برگزاری آن شده بود، عاجز می شود.دیداری که تدارک زیادی برایش دیده بودند و حتی بسیاری از فوتبالدوستان برای تماشای زنده آن از تلویزیون برنامه ریزی کرده بودند.به هر حال جا دارد از زحمات محمد نوری و دیگر عزیزان برای تیم خوب و پرقدرت پیشکسوتان استقلال تشکر ویژه داشته باشیم .اخبار پیشکسوتان استقلال مطالب مرتبط:دو خبر کوتاه از استقلال/ خسرو با تاخیر به آنکارا می رود؛ حضور آشپز ایرانی در کمپ موضوعیت ندارد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - پیشکسوتان پیروزی جا زدند/ دربی پیشکسوتان به دلیل عجیبی برگزار نشد! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×