روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ کنایه آمیز فتحی به آذری" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاسخ کنایه آمیز فتحی به آذری

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال امشب در برنامه فوتبال برتر پاسخی کوتاه اما کنایه آمیز به سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب آهن داد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال امشب در برنامه فوتبال برتر پاسخی کوتاه اما کنایه آمیز به سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب آهن داد. به گزارش فرتاک ورزشی، فتحی که مشغول توصیف شرایط آبی پوشان بود ضمن اشاره به حاشیه سازی های مکرر و ایجاد نا آرامی علیه استقلال ناگهان به موضوع شایعه تغییر مدیریت اشاره کرد و گفت: ناگهان شایعه می کنند که مدیریت استقلال قرار است تغییر کند و می آیند برای مدیریت اعلام آمادگی می کنند انگار که مناقصه است.در این لحظه محمدحسین میثاقی به او گفت مثل اینکه پست شما خیلی خواهان دارد که فتحی جواب داد : کاری می کنند که شخص اول ورزش دو بار در رد این شایعه با من تماس بگیرد. بعد درحالیکه رییس هیئت مدیره این مسئله را تکذیب می کند بازهم در این باره صحبت می کنند. این ملتهب کردن فضای عمومی است.او با اشاره به موضوعات دیگر ادامه داد: دوستانی که دوست ندارند آرامش استقلال را ببینند دنبال حاشیه سازی هستند.او تاکید کرد مهمترین موضوع در باشگاه استقلال مسئله مجوز حرفه ای برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیاست.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاسخ کنایه آمیز فتحی به آذری از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×