روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "این دعوا‌ها جام را از استقلال می‌گیرد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این دعوا‌ها جام را از استقلال می‌گیرد!

تیمی که در تمرین آن برای چندمین بار دعوا می شود نشان می دهد سرمربی نتوانسته به خوبی آن را مدیریت کند و از همه مهمتر اینکه این تیم فاقد آرامش و تمرکز است.

تیمی که در تمرین آن برای چندمین بار دعوا می شود نشان می دهد سرمربی نتوانسته به خوبی آن را مدیریت کند و از همه مهمتر اینکه این تیم فاقد آرامش و تمرکز است. به گزارش فرتاک ورزشی، این برای اولین بار نیست که در تمرین استقلال بین بازیکنان دعوا می شود و با این روند آخرین بار هم نخواهد بود. درگیری میلیچ و علی دشتی در تمرین استقلال پای چند بازیکن دیگر را هم به این ماجرا باز می کند که قصد پرداختن به این دعوا و قضاوت آن را نداریم، چون هر کسی به زعم خود ماجرا را تعریف می کند! اما آنچه مسلم است این دعوا ها جام را از استقلال می گیرد و دیگر نیاز نیست رقبا از استقلال امتیاز بگیرند تا این تیم قهرمان لیگ برتر نشود.تیمی که در تمرین آن برای چندمین بار دعوا می شود نشان می دهد سرمربی نتوانسته به خوبی آن را مدیریت کند و از همه مهمتر اینکه این تیم فاقد آرامش و تمرکز روی کار است که علت را می توان در مدیریت باشگاه هم جستجو کرد. استقلال تیم بزرگ و پرتماشاگری است و کوچک ترین حاشیه ها در این تیم بزرگ می شود و طبیعی است در چنین تیمی بازیکن باید مراقب رفتار و کردار خود باشد. اگر به یاد داشته باشید پیش از این علی دشتی در اردوی ترکیه با یکی از بازیکنان درگیر شده بود و سؤال اساسی اینجاست که چرا باید یک خطا در تمرین بازیکن تیم استقلال را برافروخته کند که به همبازی خود بتازد؟ اگر در جریان بازی بازیکن تیم حریف روی علی دشتی خطا کند آیا علی دشتی می تواند با بازیکن حریف درگیر شود؟ اگر چنین کند حتماً با کارت قرمز مواجه و استقلال ۱۰ نفره می شود. میلیچ هم اگر چنین کاری کند او هم با این جریمه روبه رو می شود.در فوتبال حرفه ای می گویند قهرمانی به سه فاکتور بستگی دارد؛ آمادگی روحی و روانی، آمادگی جسمانی و آمادگی تاکتیکی. این دعوا ها بی شک نشان می دهد استقلال از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار ندارد و باید زود خود را پیدا کند، چون در این صورت خود جام را از دست می دهد پیش از آنکه حریف دست به کاری بزند.استقلال برای قهرمانی باید همدل و متحد شود. این دعوا ها نشان می دهد بازیکنان از نظر ذهنی با هم خوب نیستند که با یک خطا چنین از کوره در می روند. استراماچونی چه می کند و چرا باشگاه زمینه این دعوا ها را از بین نمی برد؟ استقلال اول خود حریف خویش است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این دعوا‌ها جام را از استقلال می‌گیرد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×