روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "آذری دست به شکایت زد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آذری دست به شکایت زد!

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به بیانیه استقلال علیه خود، از مدیران این باشگاه شکایت کرد.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به بیانیه استقلال علیه خود، از مدیران این باشگاه شکایت کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، باشگاه استقلال روز گذشته (جمعه) در بیانیه خود علیه سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که پاتوسی را هم در نقل وانتقالات از چنگ آنها درآورد، بیاینه ای صادر کرد. باشگاه استقلال در بخشی از این بیانیه که با تیتر "درباره یک عوام فریب" روی خروجی این باشگاه رفته بود، نوشت:"اگر ادعای حرفه ای گری دارید، چطور به خود اجازه می دهید تا این حد درباره امور داخلی باشگاه استقلال صحبت کنید؟ آیا غیر از این است که همیشه همین قدر غیرحرفه ای و متخلف بوده اید، اما به لطف اینستاگرام و پوپولیسم حاکم بر فضای هواداری و بی اطلاعی مردم نسبت به مدیریت پُر حرف و حدیث در باشگاه های بدون تماشاگر و ثروتمند تا توانستید برای خود جایگاه جعلی و دروغین ساختید؟ "حالا امروز (شنبه) سعید آذری از مدیران باشگاه استقلال و کسانی که این بیانیه را منتشر کردند، شکایت کرده است. به نظر می رسد اختلافات آذری و استقلال تمامی ندارد و وارد فاز جدیدی شده است. نکته جالب این است که در زمان استعفای امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق استقلال، از آذری به عنوان گزینه های جانشینی مدیرعامل این باشگاه نام برده می شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آذری دست به شکایت زد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×