روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "حضور مطهری در استقلال قانونی است یا خیر؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور مطهری در استقلال قانونی است یا خیر؟

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه ذوب آهن به تعهدات خود در قبال من عمل نکرد و قرارداد من با استقلال کاملا قانونی است.

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه ذوب آهن به تعهدات خود در قبال من عمل نکرد و قرارداد من با استقلال کاملا قانونی است. به گزارش فرتاک ورزشی، ارسلان مطهری با توجه به عدم دریافت ۵۰ درصد از قرارداد خود با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را به صورت یک طرفه با باشگاه ذوب آهن فسخ کرد و به جمع شاگردان مجیدی پیوست، این بازیکن حالا با شکایتی از طرف باشگاه قبلی اش مواجه شده است.به گفته مدیران باشگاه ذوب آهن بعد از فسخ قرارداد ارسلان مطهری، بخشی از قرارداد او را پرداخت کرده اند تا به این واسطه مهاجم خود را در اصفهان نگه دارد.ارسلان مطهری در گفت وگو با خبرنگار، در این خصوص اظهار داشت: من در جریان شکایت باشگاه ذوب آهن قرار دارم و از طریق وکیلم پیگیر این ماجرا هستم.وی ادامه داد: باشگاه ذوب آهن به تعهدات خود در قبال من عمل نکرد و قرارداد من با استقلال کاملا قانونی است.حالا باید ببینیم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در جریان شکایت ذوب آهن از مطهری چه رایی صادر خواهد کرد و آیا حضور مطهری در استقلال قانونی است یا خیر.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور مطهری در استقلال قانونی است یا خیر؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×