روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خطر از بیخ گوش استقلالی ها گذشت" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خطر از بیخ گوش استقلالی ها گذشت

با اقدام به موقع عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خطر بزرگی از بیخ گوش این باشگاه گذشت.

با اقدام به موقع عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خطر بزرگی از بیخ گوش این باشگاه گذشت. به گزارش فرتاک ورزشی، حدود یک سال پیش بود که وینفرد شفر، سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال با این باشگاه قطع همکاری کرد.پیرمرد آلمانی پس از جدایی از استقلال به فیفا شکایت کرد. بر اساس رای فیفا، قرار شد باشگاه استقلال تا سیزدهم فروردین ۹۹ مبلغ ۵۵۰ هزار دلار به شفر پرداخت کند.با این حال، احمد سعادتمند که به تازگی دوباره به عضویت هیئت مدیره باشگاه استقلال درآمده، طی مذاکراتی که با شفر داشت موفق شد از او وقت بیشتری بگیرد تا باشگاه استقلال بتواند این پول را تهیه کرده و به وی بپردازد.این اقدام به موقع سعادتمند در شرایطی انجام شد که اگر باشگاه استقلال تا ۱۳ فروردین این مبلغ را به شفر پرداخت نمی کرد، احتمال سقوط این تیم به دسته پایین تر، کسر امتیاز، محرومیت از پنجره نقل وانتقالات یا هر خطر دیگری برای این تیم وجود داشت. با این شرایط به نظر می رسد سعادتمند و باشگاه استقلال با اقدام هوشمندانه خود توانستند خطر بزرگی را از بیخ گوش این باشگاه رد کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خطر از بیخ گوش استقلالی ها گذشت از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×