روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "چهره عبوس مهاجم بلاتکلیف استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چهره عبوس مهاجم بلاتکلیف استقلال

سجاد آقایی مهاجم استقلال این روزها در وضعیت بلاتکلیف عجیبی به سر می برد و احتمالا از این تیم جدا شود.

سجاد آقایی مهاجم استقلال این روزها در وضعیت بلاتکلیف عجیبی به سر می برد و احتمالا از این تیم جدا شود. به گزارش فرتاک ورزشی، دو روز پیش بود که به یکباره محل تمرین استقلال از ورزشگاه اکباتان به زمین شماره چهار آزادی یا همان کمپ تیم های ملی فوتبال تغییر پیدا کرد که در این میان بی اطلاعی مهاجم استقلال از زمان و مکان تمرین عجیب بود.در پستی که صفحه اینستاگرام باشگاه از عکس های تمرین دو روز پیش منتشر کرد، سجاد آقایی مهاجم استقلال یک کامنت زیر این پست ارسال و اعلام کرد که کسی مکان تمرین را به او اطلاع نداده است. اتفاقی که در باشگاه استقلال عجیب به نظر می رسید.اما روز گذشته آقایی با تأخیر در تمرینات تیمش شرکت کرد که این اتفاق با واکنش فکری مواجه شد. سرمربی آبی پوشان تصمیم گرفت تا مهاجم جوان تیمش را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهد.آقایی امروز نیز در تمرین تیمش شرکت کرد ولی فکری باز هم به او اجازه تمرین نداد تا او با لباس شخصی و چهره عبوس در گوشه ای زمین، نظاره گر تمرین هم تیمی هایش باشد. گفته می شود چند باشگاه لیگ برتری به دنبال جذب این بازیکن است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چهره عبوس مهاجم بلاتکلیف استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×