روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "شهرداری آستارا شگفتی ساز غیر منتظره لیگ دسته یک" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شهرداری آستارا شگفتی ساز غیر منتظره لیگ دسته یک

تیم فوتبال شهرداری آستارا موفق شد با شکست استقلال خوزستان خود را به رتبه دوم جدول برساند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا موفق شد با شکست استقلال خوزستان خود را به رتبه دوم جدول برساند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابتهای لیگ دسته یک در این فصل یک میهمان جدید داشت و آن تیم هم شهرداری آستارا بود که برای نخستین بار و به صورت پله ای وارد این رقابت ها شد، شهرداری آستارا خود را از لیگ دسته سوم به لیگ دسته دوم سپس به لیگ دسته یک رسید و حالا با کسب نتایج شگفتی انگیز در چند هفته مانده به پایان نیم فصل نخست خود را به عنوان مدعی جدی صعود به لیگ برتر معرفی کرده است.شهرداری آستارا در ۵ هفته اخیر موفق شده است ۴ پیروزی و ۱ شکست را به دست بیاورد و حالا در تلاش است خود را به عنوان قهرمانی در نیم فصل برساند هر چند دو دیدار برابر گل ریحان البرز و هوادار تا پایان نیم فصل مانده است.پایان رافت هم که نخستین تجربه سرمربی گری خود را این روزها در شهر خودش تجربه می کند بسیار امیدوار است که با قهرمانی در نیم فصل شگفتی ساز های خود را کامل کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شهرداری آستارا شگفتی ساز غیر منتظره لیگ دسته یک از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×