روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پیام اینستاگرامی میلیچ: من بر می گردم +عکس" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام اینستاگرامی میلیچ: من بر می گردم +عکس

هافبک کروات استقلال خبر از بازگشت خود به ایران داد.

هافبک کروات استقلال خبر از بازگشت خود به ایران داد. به گزارش فرتاک ورزشی، هرویه میلیچ که بعد از دربی پایتخت ایران را بدون هماهنگی با مسئولان استقلال ترک کرد و راهی کشورش شد، پس از توافقات مالی اخیر قرار شد که به ایران برگردد.در حالی که مدیران استقلال طی هفته های اخیر تاکید به توافق با میلیچ و بازگشت او داشتند، محمود فکری طی مصاحبه ای اعلام کرده بود این بازیکن پول خود را نگرفته و فسخ کرده است.در همین گیر و دار بود که میلیچ استوری را منتشر کرد که مربوط به دوران حضور فرهاد مجیدی در استقلال بود. تصویری که فرهاد مجیدی در رختکن مشغول خوش و بش با میلیچ و دیاباته بود.بعد از جدایی محمود فکری، واکنش های بسیاری به این موضوع شد که واکنش میلیچ هم جالب بود. او با منتشر کردن یک استوری در اینستاگرام با پیام "I COME" خبر از بازگشت خود به استقلال داد. استفاده از حروف بزرگ هم نوعی تاکید از سوی هافبک کروات است که نشان از عزم او برای پایان دادن بلاتکلیفی های این چند ماه دارد.انتشار این استوری و اعلام بازگشت بلافاصله بعد از قطع همکاری باشگاه استقلال با محمود فکری نشان می دهد که غیبت چند ماهه میلیچ بی ربط به سرمربی سابق آبی ها نبوده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام اینستاگرامی میلیچ: من بر می گردم +عکس از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×