روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال از لیست دوم و سوم خرید کرد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال از لیست دوم و سوم خرید کرد

با وجود تغییرات فراوان در تیم های لیگ برتر باید گفت فقط پرسپولیس، سپاهان و مس رفسنجان خرید های مهمی داشتند و تقویت شدند و دیگر تیم ها فقط برای پوشش نقاط ضعف خود دست به کار شدند

با وجود تغییرات فراوان در تیم های لیگ برتر باید گفت فقط پرسپولیس، سپاهان و مس رفسنجان خرید های مهمی داشتند و تقویت شدند و دیگر تیم ها فقط برای پوشش نقاط ضعف خود دست به کار شدند به گزارش فرتاک ورزشی، از ۱۶ تیم لیگ برتری ۱۵ تیم بازیکن جدید اضافه کردند و تنها فولاد بود که به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نتوانست بازیکن جدیدی جذب کند.برگ برنده پرسپولیسدر میان تیم های لیگ برتری، پرسپولیس با سه خرید موفق در سه پست دفاع، هافبک و مهاجم نشان داد با برنامه در بازار نقل و انتقالات پا گذاشته و تمامی خواسته های گل محمدی برآورده شد. جذب ترابی و مغانلو لژیونر در کنار به خدمت گرفتن فرشاد فرجی باعث می شود تا لقب موفق ترین تیم در فصل نقل و انتقالات را به سرخپوشان تهرانی بدهیم.استقلال از لیست دوم و سوم خرید کردفرهاد مجیدی اصرار به جذب امین قاسمی نژاد داشت ولی برای او آرمان رمضانی را به تمرین بردند و در خط هافبک هم با وجود علاقه فرهاد به جذب دژاگه یا حاج صفی باید به کار با سعید مهری ادامه دهد. عدم جذب نفراتی که نام بردیم نشان می دهد مدیران استقلال در جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی موفق نبودند و با جذب بازیکنان لیست دوم و سوم مورد نظر سرمربی سعی بر فعال نشان دادن خود داشتند.ولخرجی مسی هامس رفسنجان با خرید بازیکنان گران قیمت سپاهان و پرسپولیس در کنار جذب حسن جعفری، محمدرضا سلیمانی و مهدی کیانی مثل ابتدای فصل ولخرجی کرد و بازیکنان گران قیمتی به این مجموعه اضافه شدند.بیشترین خریدنساجی مازندران و پیکان تهران با جذب ۷ بازیکن جدید از تمامی ظرفیت های موجود برای تقویت تیمشان استفاده کردند و پرکارترین تیم ها در فصل نقل و انتقالات نیم فصل بودند.بمب نقل و انتقالاتمهم ترین جذب بازیکن نیم فصل را سپاهان با خرید کاپیتان تیم ملی انجام داد. محرم نویدکیا که از تیمش راضی بود درهای خروج را باز گذاشت اما در ورودی را فقط برای کاپیتان تیم ملی باز کرد و با جذب احسان حاج صفی شخصیت مبارزه برای قهرمانی را در تیمش افزایش داد تا شانس این تیم برای قهرمانی بیشتر شود.با وجود تغییرات فراوان در تیم ها باید گفت فقط پرسپولیس، سپاهان و مس رفسنجان خریدهای مهمی داشتند و تقویت شدند و دیگر تیم ها فقط برای پوشش نقاط ضعف خود دست به کار شدند و حتی بعضی تیم ها مثل استقلال فقط برای نیمکت ذخیره ها بازیکن جذب کردند که دست خالی نباشند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال از لیست دوم و سوم خرید کرد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×