روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "جدال انتقامی عنایتی و شاگردانش/اشکش در اندیشه دبل برابر هوادار" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدال انتقامی عنایتی و شاگردانش/اشکش در اندیشه دبل برابر هوادار

تیم های هوادار و استقلال ملاثانی در هفته نوزدهم باید به مصاف یکدیگر بروند.

تیم های هوادار و استقلال ملاثانی در هفته نوزدهم باید به مصاف یکدیگر بروند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابت های لیگ دسته یک به هفته نوزدهم خودش رسیده است و در این هفته تیم های هوادار و استقلال ملاثانی باید به مصاف یکدیگر بروند.هوادار که در نیم فصل نخست رقابت ها عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت و موفق شد با کسب ۲۷ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار بگیرد، عنایتیپ شاگردانش که نیم نگاهی هم به صعود دارند در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن تاثیر گذار خود را از دست دادند و در مقابل چند بازیکن را هم جذب کردند، عنایتی در حالی باید به مصاف تیم استقلاب ملاثانی برود که نیم فصل نخست برابر این تیم شکست خورد و حالا امیدوار است که این تیم راشکست دهد.استقلال ملاثانی تیم تازه وارد این فصل رقابت ها در نیم فصل نخست عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و موفق شد در پایان ۱۹ هفته با کسب ۲۴ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار بگیرد، ابی پوشان در نیم فصل چند بازیکن تاثیر گذار خود را از دست دادند و بازیکن جدیدی هم به این تیم اضافه نشده است تا کمی کار در ادامه برای این تیم سخت شود.دیدار تیم های هوادار و استقلال ملاثانی روز چهارشنبه ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهدای اسلامشهر برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدال انتقامی عنایتی و شاگردانش/اشکش در اندیشه دبل برابر هوادار از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×