روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "رویارویی مربیان جوان در اهواز" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رویارویی مربیان جوان در اهواز

تیم های استقلال خوزستان و خوشه طلایی ساوه در هفته نوزدهم باید به مصاف یکدیکر بروند.

تیم های استقلال خوزستان و خوشه طلایی ساوه در هفته نوزدهم باید به مصاف یکدیکر بروند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابت های لیگ دسته یک به ایستگاه نوزدهم خودش رسیده است و در این هفته تیم های استقلال خوزستان و خوشه طلایی ساوه به مصاف یکدیگر می روند.استقلال خوزستان در نیم فصل نخست هر چند نتایج سینوسی کسب کرد اما در پایان هجده هفته موفق شد با ۳۰ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار بگیرد تا آبی پوشان بازهم به بازگشت به لیگ برتر امیدوار شود، استقلال خوزستان در نقل و انتقالات زمستانی امید لطیفی و حجت اسلامی را جذب کرد و بیشتر به فکر حفظ اسکلت تیمی خودش بود تا روند خوب خود را ادامه دهد.خوشه طلایی ساوه که با وحید بیاتلو در نیم فصل نخست نتایج خوبی را کسب کرد و تنها ۱ شکست را مقابل پارس جنوبی تجربه کرد حالا با کسب ۲۳ امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد و حالا اگر می خواهد برای مدعی شدن بجنگد از همین دیدار کارش آغاز خواهد شد، طلایی پوشان در نقل و انتقالات هم چند بازیکن حدید را جذب کردند تا ضعف های نیم فصل نخست خود را بر طرف کنند.دیدار تیم های استقلال خوزستان و خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رویارویی مربیان جوان در اهواز از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×