روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تیم رضا عنایتی دوباره مدعی صعود شد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیم رضا عنایتی دوباره مدعی صعود شد

تیم هوادار تهران در دیداری خانگی توانست استقلال ملاثانی را شکست دهد.

تیم هوادار تهران در دیداری خانگی توانست استقلال ملاثانی را شکست دهد. به گزارش فرتاک ورزشی، این نتیجه در حالی رقم خورد که هوادار شش بازی متوالی از رسیدن به پیروزی ناکام مانده بود اما شاگردان رضا عنایتی در این بازی توانستند یک برد ارزشمند را کسب کنند و دوباره به جمع مدعیان اضافه شوند.در نیمه اول این مسابقه حملات دو تیم جواب نداد تا بازی نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند. اما در دقیقه ۵۱ اسماعیل کیانی یک گل برای هوادار به ثمر رساند. تا دقیقه ۸۲ این نتیجه پابرجا تا این که هادی امینی برای استقلال ملاثانی گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشید.هوادار که دوباره پیروزی را از دست رفته می دید، حملات پرتعدادی را در آخرین دقایق انجام داد و بالاخره توسط حسین صادقی در وقت های اضافه به گل رسید.با این نتیجه نماینده بنفش پوش پایتخت با ۳۰ امتیاز از ۱۹ بازی به رتبه پنجم صعود کردند. آن ها تا تیم دوم یعنی فجر سپاسی یک امتیاز و تا صدرنشین ۵ امتیاز فاصله دارند. استقلال ملاثانی هم در رتبه دوازدهم قرارگرفت.هوادار هفته آینده با تیم رتبه پانزدهمی قشقایی بازی می کند و این در حالی است که مس کرمان بازی سخت و سرنوشت سازی را با شهرداری استارا خواهد داشت و شادی بهترین فرصت برای دیگر تیم ها شاید که با استفاده از توقف یکی از دو تیم، جایگاه آن ها را بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیم رضا عنایتی دوباره مدعی صعود شد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×