روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "عبدیان: بدهی استقلال قبل از حضور من است" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عبدیان: بدهی استقلال قبل از حضور من است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به بدهی سنگین این تیم به یک فرد اشاره کرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به بدهی سنگین این تیم به یک فرد اشاره کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی عبدیان در مورد ادعای یک فرد مبنی بر پرداخت حدود ۲ و نیم میلیارد تومان به همراه ۸۸۸ هزار درهم برای بدهی های باشگاه استقلال و مبلغی که به او برگشت داده نشده است، ابراز کرد: من اطلاعی در این باره ندارم و این بدهی برای قبل از حضور بنده در هیئت مدیره است و حتی از جزئیات آن مطلع نیستم.او ادامه داد: قرار است در نخستین جلسه هیئت مدیره باشگاه این موضوع مطرح شود و پس از آن در صورت اطلاع، این خصوص را توضیح خواهم داد.عبدیان درباره مشکلاتی که گفته می شود در هیئت مدیره باشگاه استقلال وجود دارد و به همین دلیل جلسه تشکیل نشده است، عنوان کرد: اینطور نیست که جلسات بهم خورده باشد. جلسات را به صورت غیر حضوری برگزار کردیم و اعضای هیئت مدیره هر روز در ارتباط هستیم. اینطور نیست که یک هفته رها کنیم و برویم.عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: امروز پنج شنبه است و من در باشگاه استقلال حضور دارم. مطمئن باشید اگر کاری وجود داشته باشد، تمام اعضاء حضور خواهند داشت.او در خصوص شرایط استقلال در آستانه بازی های لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم خوبی داریم و روحیه کادر فنی و بازیکنان هم در وضعیت مطلوبی است. تاریخ باشگاه استقلال نیز نشان داده که در آسیا شرایط خوبی داشته است. گروه فوق العاده سختی داریم، اما استقلال هم مرد روزهای سخت است. استقلال به راحتی قهرمان نشده و تیم های بزرگی را در سالیان اخیر در آسیا شکست دادیم. ان شاالله امسال هم این اتفاق می اُفتد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عبدیان: بدهی استقلال قبل از حضور من است از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×