روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای میزبانی مقابل الهلال اقدام کرد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال برای میزبانی مقابل الهلال اقدام کرد

باشگاه استقلال درخواست خود برای میزبانی مقابل الهلال عربستان را ارائه کرده است.

باشگاه استقلال درخواست خود برای میزبانی مقابل الهلال عربستان را ارائه کرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، بعد از صعود آبی های پایتخت به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد که استقلال باید در مرحله یک هشتم نهایی مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد. از این رو بحث میزبانی این مسابقه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.در این خصوص باشگاه استقلال برای میزبانی مقابل الهلال عربستان در دو بازی رفت و برگشت اقدام کرده است.حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: «خودمان هم در تلاش هستیم در بازی با الهلال سربلند خارج شویم. امیدوار هم هستیم بازی در ایران برگزار شود و کارهای اولیه را در این مورد انجام دادیم. امیدوارم اقدامات ما به نتیجه برسد.»باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا بالاخره میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را به یک تیم ایرانی می دهد یا اینکه بازهم مثل دور گروهی اتفاقات عجیبی رخ می دهد و نمایندگان ایران باید در کشورهای دیگر به میدان بروند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال برای میزبانی مقابل الهلال اقدام کرد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×