روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت دانشگر به تمرینات استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت دانشگر به تمرینات استقلال

محمد دانشگر، مدافع مغضوب تیم فوتبال استقلال پس از مدت ها دوری به دلیل مسئله انضباطی به تمرینات این تیم بازگشت.

محمد دانشگر، مدافع مغضوب تیم فوتبال استقلال پس از مدت ها دوری به دلیل مسئله انضباطی به تمرینات این تیم بازگشت. به گزارش فرتاک ورزشی، به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل بی انضباطی با نظر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از حضور در تمرینات این تیم منع شده بود، در محل تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال با هماهنگی سرمربی و مدیرعامل استقلال حضور یافت.این بازیکن ضمن عذرخواهی از کادرفنی و بازیکنان، به تمرینات استقلال اضافه شد. پیش از این دانشگر از سوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال هم جریمه شده بود. فردا (چهارشنبه) نیز قرار است وکیل محمد دانشگر هم جلسه ای را در خصوص این بازیکن با احمد مددی مدیرعامل استقلال برگزار کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت دانشگر به تمرینات استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×