روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک پرسپولیس در آستانه محرومیت" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک پرسپولیس در آستانه محرومیت

هافبک دفاعی قرمز ها در خطر از دست دادن دربی آینده سرخابی هاست.

هافبک دفاعی قرمز ها در خطر از دست دادن دربی آینده سرخابی هاست. به گزارش فرتاک ورزشی، میلاد سرلک هافبک دفاعی پرسپولیس تا اینجای رقابت های لیگ برتر ۳ بار از داوران کارت زرد دریافت کرده و درصورتی که یک اخطار دیگر بگیرد یک بازی را از دست خواهد داد. در صورتی که سرلک مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر اخطار بگیرد، دیدار با استقلال را در دربی پایتخت از دست می دهد و نمی تواند شاگردان یحیی گل محمدی را در این بازی همراهی کند.سرلک که در بازی های تیمش مقابل استقلال در بازی رفت و پدیده در دو بازی رفت و برگشت کارت زرد گرفته، با دریافت یک کارت زرد دیگر محروم می شود و امیدوار است چنین اتفاقی برایش در دیدار با سپاهان رخ ندهد و بتواند در مصاف حساس با شاگردان فرهاد مجیدی حضور داشته باشد.سرمربی پرسپولیس به کادر پزشکی تیمش اعلام کرده که نوراللهی و کامیابی نیا را به هر طریقی که شده به بازی مقابل سپاهان برسانند تا در صورت لزوم از آن ها به جای سرلک استفاده کند.دیدار سپاهان و پرسپولیس ساعت ۲۰:۳۰ روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک پرسپولیس در آستانه محرومیت از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×