روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "فکری: بازیکنان استقلال می توانند در هر لحظه برای ما مشکل‌ ساز شوند/ اعتصاب بازیکنان استقلال مشکل درون خانوادگی است" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری: بازیکنان استقلال می توانند در هر لحظه برای ما مشکل‌ ساز شوند/ اعتصاب بازیکنان استقلال مشکل درون خانوادگی است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: برد استقلال در دربی به ضرر تیم ما شد چون آنها با روحیه خوب پا به مسابقه فردا می گذارند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: برد استقلال در دربی به ضرر تیم ما شد چون آنها با روحیه خوب پا به مسابقه فردا می گذارند. به گزارش فرتاک ورزشی، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. می دانم استقلال شرایط خوبی دارد ولی امیدوار هستیم بازیکنان ما با توجه به انگیزه ای که دارند خوب کار کنند و فضاها را ببندند و به حریف موقتی ندهند. در نهایت امیدوارم از استقلال امتیاز بگیریم. استقلال شرایط خوبی دارد و بازیکنان این تیم می توانند در هر لحظه برای ما مشکل ساز شوند. امیدواریم از این بازی با امتیاز بازگردیم که اگر این اتفاق رخ دهد، به ما برای ماندن در لیگ کمک زیادی خواهد کرد. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در خصوص تقابلش با بازیکنان استقلال که در نیم فصل اول با آنها کار می کرد عنوان کرد:خدا را شکر هر کجا که کار کردم بازیکنانی که در اختیار داشتم و شاگردم بودند با تمام وجود برای تیم من به میدان رفتند. در هر تیمی که هستم به بازیکنانم می گویم هر زمان مقابل تیم من بازی کردند بهترین عملکرد را داشته باشند تا خدای ناکرده به من انگ زده نشود که بازیکنانم کم کاری کردند. من در نیم فصل گذشته استقلال بودم و خوشحال می شوم بازیکنانم را دوباره ببینم. نفس فوتبال خوب است و جدای از نتایج، دیدارها لذت خوبی دارد و امیدوارم فردا یک مسابقه خوب را دور از مسائل حاشیه ای شاهد باشیم.فکری در خصوص اینکه آیا برد استقلال در دربی به سود تیم او است یا خیر گفت: من به عنوان یک استقلالی از برد دربی خوشحال هستم. اگر استقلال بازی را می باخت دچار حواشی می شد ولی بعد از این برد آرامش خود را حفظ کردند و برای این بازی هم آماده هستند. برد استقلال در دربی به ضرر نفت مسجد سلیمان شد چون آنها با روحیه خوب پا به مسابقه فردا می گذارند. ما تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال قیاس کنیم و امیدوارم با شرایط خوب از این تیم امتیاز بگیریم.وی در خصوص اعتصاب روز گذشته استقلالی ها گفت: این مسائل درون خانوادگی است و فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد( باخنده)سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص وضعیت تیمش طی هفته های اخیر گفت: زمانی که کار را شروع کردم 3 بازی پشت هم داشتیم که از آن ها 7 امتیاز گرفتیم و از تیم های پایین جدول دور شدیم اما در ادامه فاصله ایجاد شده بین بازی ها به ضرر ما تمام شد. وقتی تیمی دچار مشکلی مالی است تامین منابع مالی مشکل و البته جمع کردن تیم سخت تر می شود. باید پاداش یا پرداختی هایی با طولانی تر شدن بازی ها صورت بگیرد و عدم اجرای این اتفاقات باعث شد تا چند بازی را واگذار کنیم و کارمان سخت شود. البته امیدوار هستیم در این 3 بازی برنده باشیم و تیم را لیگ برتری تحویل مردم مسجد سلیمان بدهیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری: بازیکنان استقلال می توانند در هر لحظه برای ما مشکل‌ ساز شوند/ اعتصاب بازیکنان استقلال مشکل درون خانوادگی است از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×