روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "جدالی حیثیتی؛فکری به استقلال رسید!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدالی حیثیتی؛فکری به استقلال رسید!

فرهاد چه فکری برای نفت خواهد داشت

به گزارش فرتاک ورزشی، از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان، از ساعت 21.15 سه شنبه در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت.این دیدار در شرایطی برگزار می شود که از حساسیت و جذابیت های خاصی برخوردار است، بدون شک چهره ویژه این دیدار محمود فکری است، سرمربی اسبق آبی ها که آمد و رفتی پرحاشیه به استقلال داشت، حالا بازهم به استادیوم آزادی بازگشته و اینبار در مقابل استقلال روی نیمکتِ نفتی های مسجد سلیمان خواهد نشست.استقلالی ها در بعد فنی، در شرایط ایده آلی قرار دارند و لا کسب ۷ پیروزی در ۸ مسابقه اخیر، آبی ها با فرهاد روزگار خوشی را سپری می کنند، اما هنوز هم حواشی دست از سر این تیم برنمی دارد و شاگردان فرهاد مجیدی در اعتراض به مشکلات مالی و همچنین مدل برخورد مدیریت این باشگاه با فرهاد مجیدی و تیمش، تمرین دیروز را تعطیل کردند.از طرف دیگر نفت مسجدسلیمان هم هر سه بازی آخرش را باخته و از 5 بازی آخرش فقط یک امتیاز گرفته است و شرایط چندان خوبی در جدول ندارد و حالا فکری با مسجد سلیمان قطر سقوط را هم حس می کند، اما این تیم هم از حواشی بی بهره نبوده و در جریان بازی این تیم مقابل ذوب آهن، فکری سه بازیکن را از تیمش کنار گذاشت تا حواشی این تیم به اوج برسد.استقلال 50 امتیازی تیم سوم جدول است و نفت مسجدسلیمان با 28 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.محمد رضا ولی زادهبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدالی حیثیتی؛فکری به استقلال رسید! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×