روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مس با پیروزی لیگ را به پایان رساند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مس با پیروزی لیگ را به پایان رساند

مس کرمان موفق شد در دقایق پایانی از سد استقلال خوزستان عبور کند.

مس کرمان موفق شد در دقایق پایانی از سد استقلال خوزستان عبور کند. به گزارش فرتاک ورزشی، امشب در چارچوب بازی های هفته سی و چهارم لیگ آزادگان بازی ها به طور همزمان برگزار شد که سه تیم فجر، بادران و هوادار شانس صعود داشتند و تیم هایی مثل استقلال خوزستان و مس کرمان که تا همین هفته پیش شانس صعود داشتند در یک بازی بی تاثیر در صعود به لیگ برتر به مصاف هم رفتند.استقلال خوزستان در شرایطی در آخرین دیدار فصل میزبان بود که در هفته گذشته سه بر صفر از فجرسپاسی شکست خورده بود در فاصله یک هفته تا پایان از کورس قهرمانی جا ماند. همچنین مس هم شانس صعود داشت که سه بر یک از هوادار باخت تا به سرنوشت شاهین دچار شده و در هفته سی و سوم شانس صعود را از دست بدهد.این دیدار در نیمه اول با تلاش هر دو تیم برای گلزنی همراه بود که نتیجه ای در پی نداشت و دوتیم بدون گل به رختکن رفتند.نیمه دوم نیز تا دقیقه نودم توپی از خط دروازه ها رد نشد تا منتظر یک تساوی باشیم اما این مس بود که در دقیقه 90+2 با پیمان میری به گل رسید تا فصل را با سه امتیاز کسب کرده از اهواز به پایان برساند.مس کرمان 55 امتیازی شد و با فاصله کمی از تیم های صعود کننده باید خود را برای فصل بعد آماده کند. در رده بعدی نیز شاهین بوشهر قرار دارد که دو باخت هفته های اخیر آن ها را از رویای صعود دور کرد و با 53 امتیاز به کار خود در این فصل پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مس با پیروزی لیگ را به پایان رساند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×