روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام زیرکانه برای برکناری فرهاد مجیدی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اقدام زیرکانه برای برکناری فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در بخشی از صحبت های خود در حاشیه تمرین عصر یکشنبه استقلال گفت یک بازیکن تیمش هم تمدید نکند او از استقلال جدا می شود.

فرهاد مجیدی در بخشی از صحبت های خود در حاشیه تمرین عصر یکشنبه استقلال گفت یک بازیکن تیمش هم تمدید نکند او از استقلال جدا می شود. به گزارش فرتاک ورزشی، با توجه به اخبار منتشر شده طی هفته های اخیر از باشگاه استقلال همچنین از برخی اعضای هیئت مدیره قبلی که با حکم برکناری از این گروه جدا شدند، مدیران ارشد باشگاه استقلال تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد مجیدی ندارند.حجت الله نظری از اعضای برکنار شده هیئت مدیره استقلال در آخرین جلسه ای که در دفتر وزارت ورزش حضور داشت پس از خروج از نشست هیئت مدیره در گفت وگو با رسانه ها اعلام کرد مدیریت باشگاه تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد مجیدی ندارد. از این رو به دنبال بهانه ای است تا با وی قطع همکاری کند.اینکه فرهاد مجیدی در تازه ترین اظهاراتش اعلام کرده اگر باشگاه با یک بازیکن هم تمدید نکند از این تیم جدا می شود بی شک بهانه خوبی برای افرادی است که تمایلی به حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی تیم استقلال ندارند تا از این طریق و با عدم تمدیدی برخی از بازیکنان به هر دلیلی اعم از مصدومیت، درخواست مالی بالا و یا از این دست دلایل بدون دردسر سرمربی تیم استقلال را از کار برکنار شده دیده و گزینه های مد نظر خود را در راس کادر فنی استقلال قرار دهند.ناگفته نماند؛ از سری رقابت های فصل بیستم لیگ برتر تنها سه هفته باقی مانده و پس از آن باشگاه استقلال و کادرفنی اش باید برای فصل بیست و یکم لیگ برتر اقدام به یارگیری و یا تمدید قرارداد بازیکنان کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اقدام زیرکانه برای برکناری فرهاد مجیدی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×