روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "جانشین قایدی را امشب ببینید!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جانشین قایدی را امشب ببینید!

چالش فرهاد در خط حمله

به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی قایدی ستاره بی چون و چرای استقلال در دو فصل اخیر بوده که زمزمه هایی مبنی بر جدایی اش در پایان فصل به گوش می رسد . شاید این اتفاق بیفتد و "پاشو" آبی ها تیم را ترک کند و ترانسفر شود. با این حال مدت هاست که خیلی ها نگران جدایی این وینگر خوش تکنیک هستند و اعتقاد دارند اگر او برود جانشینی برایش پیدا نخواهد شد. البته استقلال یک وینگر قرضی در نفت مسجد سلیمان دارد که اگر قدر خودش را بداند و فوتبال خودش را بازی کند، می تواند جایگزین مناسبی برای قایدی باشد. این وینگر کسی نیست جز، محمد بلبلی که هم تکنیک خوبی دارد و هم جوان است که در سپیدرود چهره شد و استقلالی ها او را گرفتند ولی به دلیل ترافیک بازیکن مجبور شدند، قرضی به نفت مسجد سلیمان بدهند. ناگفته نماند بلبلی سال اول را به دلیل محرومیت شش ماهه نتوانست برای استقلال بازی کند و حال اگر می خواهد فصل آینده جانشین قایدی شود، باید این بازی خودش را به کادر فنی نشان دهد. بازیکنی که بازی رفت یکی از خوب های میدان بود و برای بازی برگشت نیز از انگیز خاصی برخوردار است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جانشین قایدی را امشب ببینید! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×