روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "سبقت نوراللهی از مطهری در جدول گلزنان" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سبقت نوراللهی از مطهری در جدول گلزنان

هافبک شماره 8 قرمزها با گلزنی در تبریز، در جدول گلزنان از مهاجم استقلال پیش افتاد.

هافبک شماره 8 قرمزها با گلزنی در تبریز، در جدول گلزنان از مهاجم استقلال پیش افتاد. به گزارش فرتاک ورزشی، در دقایق پایانی نیمه اول بازی ماشین سازی و پرسپولیس، احمد نوراللهی توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا هشتمین گل فصلش را ثبت کند و از ارسلان مطهری مهاجم استقلالی ها جلو بزند.احمد نوراللهی در این فصل اغلب هافبک دفاعی بوده اما با این حال نقش خود به عنوان بازیکنی موثر در حملات رابه خوبی ایفا کرده و نشان داده که در کارهای هجومی بازیکن بسیار تاثیرگذاری است. او این فصل در کنار 8 گلی که در لیگ برتر زده، 3 پاس گل هم به همبازیانش داده است.نوراللهی یکی از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل به پایان می رسد و اگر چه او پیشنهاد قطری اش را رد کرد اما هنوز خیال هواداران پرسپولیس را بابت ماندن در این تیم راحت نکرده و مصاحبه اش بعد از بازی سوپرجام نشان داد که یکی از دغدغه های کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس، حفظ این بازیکن خواهد بود.شاید تاثیرگذاری نوراللهی در تیم یحیی گل محمدی این امتیاز را به او بدهد که بتواند برای تمدید قراردادش با پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس را مجبور به پذیرش خواسته های مالی اش کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سبقت نوراللهی از مطهری در جدول گلزنان از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×