روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "نجات استثنایی، مانع از گلزنی قایدی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نجات استثنایی، مانع از گلزنی قایدی

مهدی قایدی در دقیقه 30 در باز کردن دروازه فولاد ناکام ماند.

مهدی قایدی در دقیقه 30 در باز کردن دروازه فولاد ناکام ماند. به گزارش فرتاک ورزشی، مهاجم استقلال در این صحنه با فرار خوب خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد اما قبل از او احسان مرادیان دروازه بان فولاد به توپ رسید. با این حال مرادیان نتوانست توپ را مال خود کند و آن از دستش رها شد که همین موضوع با فرصت طلبی قایدی همراه شد و او با ضربه ای دقیق در آستانه گلزنی قرار گرفت.ضربه قایدی اگرچه از همه بازیکنان فولاد رد شده بود، اما در لحظه آخر با نجات استثنایی مدافع این تیم همراه شد. شاه عباسی مدافع قرمزپوشان در لحظه اخری ورود توپ به دروازه خودش را پرتاب کرد و از روی خط توپ را برگشت داد تا دروازه تیمش را به شکلی زیبا نجات بدهد.از طرفی قایدی نیز که انگیزه زیادی برای گلزنی در فینال حذفی و تاثیرگذاری در پیروزی تیمش دارد، در زدن گل اول ناکام ماند تا افسوس زیادی هم بخورد. این صحنه ناراحتی و افسوس فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان روی نیمکت را هم به همراه داشت و آه از نهاد اعضای تیم استقلال بلند شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نجات استثنایی، مانع از گلزنی قایدی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×