روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تردید تلخ درباره 3 خرید جدید استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تردید تلخ درباره 3 خرید جدید استقلال

خریدهای جدید استقلال که مستقیما از اردوی تیم ملی به جمع استقلالی ها اضافه شده بودند در بازی با الهلال چهره امیدوارکننده ای نداشتند و حالا خیلی ها به دیده تردید به این 3خرید نگاه می کنند.

خریدهای جدید استقلال که مستقیما از اردوی تیم ملی به جمع استقلالی ها اضافه شده بودند در بازی با الهلال چهره امیدوارکننده ای نداشتند و حالا خیلی ها به دیده تردید به این 3خرید نگاه می کنند. به گزارش فرتاک ورزشی، عارف آقاسی، زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی 3بازیکن خوزستانی هستند که در این فصل به استقلال پیوسته اند. 2 بازیکن اول از فولاد آمده اند و سومین نفر که از نفت آبادان راهی پرتغال شده بود بعد از جدایی از باشگاه پرتغالی اش به استقلال پیوسته است. سلمانی نه در بازی تیم ملی مقابل سوریه و نه در دیدار استقلال و الهلال نتوانست انتظارات را برآورده کند. او در بازی تیم ملی نمره78/6و در بازی استقلال نمره45/6 گرفت و در هر دو بازی هم تعویض شد. عارف آقاسی هم در خط دفاع استقلال نمایش خوبی نداشت و تزلزل او بارها دروازه آبی ها را با خطر روبه رو کرد. یکی از پیشکسوت های استقلال بعد از بازی با الهلال مدعی شد کادر فنی آبی ها گول دعوت این بازیکنان به تیم ملی را خورده اند. اما نکته اینجاست که این 3بازیکن قبل از دعوت به تیم ملی هم در لیست مجیدی حضور داشتند. شاید در ادامه فصل و با هماهنگ تر شدن استقلال، شاهد درخشش بیشتری از این 3بازیکن در ترکیب آبی ها باشیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تردید تلخ درباره 3 خرید جدید استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×