روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "فرجی جایگزین مناسبی برای کنعانی زادگان/ یحیی خوشحال از خرید ستاره جوان" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرجی جایگزین مناسبی برای کنعانی زادگان/ یحیی خوشحال از خرید ستاره جوان

فرشاد فرجی نشان داد جایگزین مطمئنی برای کنعانی زادگان است.

فرشاد فرجی نشان داد جایگزین مطمئنی برای کنعانی زادگان است. به گزارش فرتاک ورزشی، شب گذشته و در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس ایران موفق شد از سد میزبان خود، استقلال تاجیکستان بگذرد و به عنوان تنها نماینده کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی این فصل مسابقات حضور داشته باشد.پرسپولیس در این دیدار با دفاع شدیداً فشرده حریفش مواجه بود و با وجود درصد بالای مالکیت در ایجاد موقعیت های فراوان موفق نبود و در نهایت با گل زیبای مهدی ترابی در دقایق پایانی موفق به شکست رقیبش شد.در دیدار شب گذشته با وجود اینکه پرسپولیس مالک توپ و میدان بود اما تاجیکی ها هم خطرناک بودند و نشان دادند که برای مقابله با شاگردان یحیی برنامه ریزی داشته و روی ضد حملات برای باز کردن دروازه نماینده کشورمان حساب باز کرده بودند.خط دفاع پرسپولیس مثل همیشه با وجود رهبری به نام سید جلال حسینی عملکرد کم نقصی داشت اما در این بین فرشاد فرجی نشان داد مهره ای قابل اتکا برای تیمش به حساب می آید و خیال کادر فنی سرخ ها را برای جبران خلا محمد حسین کنعانی زادگان جداشده، راحت کرد.فرجی که در نیم فصل لیگ بیستم به پرسپولیس پیوست عملکردی مثبت داشته در مقابل استقلال تاجیکستان هم با قدرت در نبردهای هوایی شرکت میکرد و بارها در قطع توپ و خراب کردن ضد حملات تاجیکی ها موفق بود.با وجود سید جلال و فرجی و همچین دو خرید جدید پرسپولیس؛ ابراهیمی و نعمتی، هواداران این تیم می تواند همچنان به سازمان دفاعی مستحکم خود که در چند فصل اخیر نقط قوت تیمشان بوده دلخوش باشند.پوریا منصوریبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرجی جایگزین مناسبی برای کنعانی زادگان/ یحیی خوشحال از خرید ستاره جوان از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×