روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت ابوالفضل جلالی به تمرینات استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت ابوالفضل جلالی به تمرینات استقلال

مدافع چپ استقلال بعد از مدت ها در تمرینات تیمش حضور پیدا کرد.

مدافع چپ استقلال بعد از مدت ها در تمرینات تیمش حضور پیدا کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، ابوالفضل جلالی اولین خرید استقلالی ها در نقل و انتقالات تابستانی محسوب می شود. او بعد از عقد قراردادش چند جلسه در تمرینات استقلال نیز حاضر شد اما بعد مشخص شد که مصدوم است و باید عضله زیر شکم خود را جراحی کند.جلالی بعد از انجام دو سه جلسه تمرین با استقلالی ها برای درمان خود اقدام کرد و حالا حدودا یک ماه است در تمرینات استقلال حضور پیدا نکرده است. این مدافع جوان که مورد حمایت فرهاد مجیدی است و در روزهای مصدومیت نیز سرمربی تیم پشت او را خالی نکرد، از امروز در محل تمرین ابی پوشان حضور یافت.مدافع استقلال امروز بعد از مدت ها با لباس ورزشی به تمرین رفت و کارش را به صورت اختصاصی شروع کرد. بازگشت او به تمرینات استقلال اتفاق خوبی برای فرهاد مجیدی و هواداران محسوب می شود.البته مصدومیت جلالی هنوز به طور کامل رفع نشده و قرار است او طی روزهای آینده به تمرینات گروهی اضافه شود.گفتنی است؛ جلالی با توجه به شرایطی که دارد احتمالا دو بازی اول لیگ برتر را از دست خواهد داد و در تعطیلات مسابقات فرصت مناسبی برای حضور در ترکیب پیدا خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت ابوالفضل جلالی به تمرینات استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×